• Krátkometrážní

Hellboy: Královna krve (2019)

Harbour i Milla jsou ve svých rolích fajn, ale celkově je to jakýsi patos. Motiv čarodějnice je popravdě nejasný a celkově mi byl příběh úplně jedno.

Ozvěna vln moře (1993) (TV film)

Týpek cestou na školní sraz vzpomíná, jak se zamiloval do spolužačky, která na něj ale totálně kašlala. Film docela o ničem, ale aspoň to bylo krátké.

Wonder Woman 1984 (2020)

Po tom hejtu, který se na film hrnul ze všech stran jsem čekal větší průser. Filmu by ale prospělo drastické sestříhání. Ta úvodní čtvrthodina je tam absolutně zbytečně, stejně tak let ve stíhačce a našel bych určitě ještě něco. Kristen Wiig byla fajn tak do půlky, pak byla její role jedno velké wtf. Nemusím ten film vůbec nikdy vidět znovu.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Vince Vaughn je tam jak pěst na oko. Jinak docela solidní válečný film, ale první půlka filmu je tak neskutečně pomalá, že jsem to skoro chtěl zabalit.

Zkažená úča (2011)

Vyhořelá Cameron Diaz chce nové prsa. Regulérně jsem u toho usnul... děs.

Vlkochodci (2020)

Ta výtvarná stylizace je naprosto geniální. Hezký příběh, i když trošku předvídatelný.

Půlnoční nebe (2020)

To hodnocení teda úplně nechápu. Sice je ten děj trochu vleklý a vesmírná posádka má možná až moc prostoru, ale jinak mi to přišlo v pohodě a bavil jsem se. Asi mi tady ty pomalé sci-fi podobně jako Ad Astra sedí víc, než většině zdejšího osazenstva.