• Krátkometrážní

xXx (2002) odpad!

Já naprosto nechápu proč to hodnotíte všichni tak kladně?! Vždyť ono je to tak strašně špatné a přemachrovaný Vin Diesel to jenom zhoršuje. Možná by na českého diváka mohli působit české exteriéry, ale to je asi tak všechno. U mě si tento film nezaslouží žádnou chválu, nenašel jsem vůbec, absolutně vůbec nic co bych mohl ocenit.

Dračí doupě (2000) odpad!

Autor tohoto snimku by se mel jit lecit. Naprosta nuda, slabi herci, divny zaver. Nejvíc me dostal ten dva metry vysoky trpaslik! Mozna jedine plus ze se to tocilo v ČR.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Nejhorsi cesky film vubec. Pribeh velice slaby, herci hrozni. 75minutova ztrata casu, radsi se divejte do zdi.

Klub sráčů (2000)

Tento snimek neni nutno odsuzovat jako odpad. Příběh je sice jednoduchý, ale výborně ho podbarvuje skvělá hudba a několik hlášek Paula Bulvy mi utkvělo v paměti navždy. Vyborná zábava.

Vesnice (2004)

Vesnici pokazí jeden jediný střih. Odhalení "těch co se o nich nemluví" ve špatnou chvíli, protože jakmile začne Ivy pronásledovat v lese onen tvor, všichni už vědí o koho se jedná. Nechápu proč to tak Shyamalan udělal, každopádně si to mohlo uchovat určité napětí, které bezostyšně vymizelo...

Hvězdná pěchota (1997)

Co říct k tomuto filmu. Stupidní příběh, mizerné herecké výkony. Jedna * za grafiku brouků.

Dům voskových figurín (2005)

KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY: Když sem na to viděl trailer, naskakovala mi po celem těle husí kůže a do kina sem se těšíl víc než obvykle, ale nastalo zklamání. Během filmu se nic takového neudálo a dokonce sem se i musel smát u několika scén, ale některé krvavé scény jsou ovšem povedené (např. přestřihnutí achilovky, ustřihnutí prstu, rozmlácení hlavy basebalovů pálků nebo zašlápnutí nože do krku). Do kina jsem přicházel v domění že jdu na horor, odcházel jsem pobaven z akční thriller-komedie. Rozhodně ale nedoporučuju s českym dabingem!!!

Silent Hill (2006)

Silent Hill má jeden velký nedostatek, a sice: abyste tento film pořádně pochopili musíte být znalcem hry což já bohužel nejsem. Naštěstí byl se mnou v kině kamarád který tou hrou skoro žije a tak mi objasňoval určité situace, např. existenci dvou realit a střídání se "normálu" a pekla. Silent Hill bohužel patří k těm filmům u kterých mírně zkazí dojem hudba v titulcích. Hudba od Akiry Yamaoky během filmu je geniální a dokonale tam pasuje, ale ten lehký popík v titulkách mě naprosto zkazil chuť po tak tajemném konci. Jinak bych ale Silent Hill doporučil všem milovníkům filmů s herní předlohou, neboť Resident evil mu nesahá ani po kolena.

Planeta opic (2001)

Uděláme remake slavného filmu! - Tak to se zase nepovedlo...co zmrvíme příště?