BORUTO -NARUTO THE MOVIE- (2015)

Ke všem Naruto filmům jsem byl vždycky skeptický, jelikož se nikdy nejednalo o prvotřídní zážitek jako je anime/manga. Nicméně díl před tímto nebyl zase tak marný, tak jsem si řekl, že zkusím i Boruta. Vlastně vám tento film krásně objasní kdo s kým kopuloval a jak jejich děti vypadají, což je po konci anime série hodně dobrý napd. Cělkově film rychle utíkal, mohli jsme vidět spoustu akce, nejen Narutovy, Borutovy, ale ukázali se nám i jiné postavy, které už dávno známe, což mě se osobně líbilo. Dobré bylo i vidět, že autoři mysleli na vývoj techniky, jelikož od mladistvých let Naruta uběhlo už pár dekád. Abych to tak shrnul, tak tento film vám přinese ten pocit, že Naruto žije spokojený život a všichni jsou tak nějak šťastní a kamarádi. Nevím jestli bych dal šanci Boruto seriálu, jelikož by byl kryt ve stínu Naruta, ale uvidíme. Hodnotím 5* protože Naruta sleduji už pár let a tohle je prostě srdcovka.

San Andreas (2015)

Strašně se to ve mě pere. Jelikož po efektové stránce to bylo parádní, ale ta trochu realistická složka nikde. Film se tváří jako adaptace filmu 2012. Nevím, děj nulový, snaha trochu nám něco říct o postavách vzdali autoři někdy po první pul hodině. Nemluvě o nadpřirozených schopnostech Dwayna nebo bych měl říct Chucka Norrise 21. století. Ještě, že to na konci trochu srovnal Alex nadutý dekolt. Dávám po velkých rozpacích 4*. Zabavilo, ale nic co bych chtěl vídět vícekrát.

Disaster Wars: Earthquake vs. Tsunami (2013)

Už jenom z první nahrané fotky v galerii je vidět jak je to dělané na zeleném plátně, možná ani ne tak zeleném, spíše hnědém, když je vidět jak je kolem těch postav zářící světlá. Nebudu hodnotit, ale nejspíš ani koukat.

Líbat nevěstu zakázáno (2011)

Dobře, tohle bylo hodně pomatené. Možná budu trochu spoilovat, tak kdyžtak nečtěte dál. I když vám to zase tolik podívanou nezkazí. Film se na začátku rozjel docela příjemně a užíval jsem si celkově prostředí Hula hula tanečnic a azurových vod. Do chvíle než přišel únos hlavní postavy na závěrečnou kopulaci. Abych řekl pravdu, tak ubrat tomuto filmu atribut akční a přidat více na romantice / komedii, tak to mohl být opravdu dobrý snímek. Potencionál byl.... Nicméně ke konci už film skoro nedával smysl. Postavy se pulku filmu nevidí, potom se potkají, narazí na kmen s anglicky mluvícím náčelníkem a samozřejmě jak už jsem avizoval závěrečný kojtus bez kterého by se to samozřejmě neobešlo. Konec jsem celkově nějak nechápal. Dostane od papá požehnání z vteřiny na vteřinu a stejně řekne, že takový závazek nechce, potom se mu to rozleží na posteli/hlavě, dá si jeden kól s úchylnou matkou a najednou je konec filmu jak vystřižený z předehry v pornočasáku. Nevím jak vy, ale za prvních 40min hodnotím 4* a za zbylých několik mě zbytečných minut hodnotím 2* když to hodím dohromady a přičtu půvab Máši, tak dávám 3* Nebylo to špatný, ale......

Poslední království (2015) (seriál)

Nejsem sice moc žhavý požírač tohoto žánru, možná proto sem viděl jsem první 3. díly Vikingů. Nicméně po dvou dílech tohoto seriálu možná přehodnotím své prozatimní hodnoty a začnu trochu víc sledovat. Hodnotím zatím velice dobře. Nicméně své finálové hodnocení dám až po více dílech.

Daleko od hlučícího davu (2015)

Dlouho sem neviděl krásný romantický film, který opravdu stál za to a nebylo to jenom přihlouplé klišé milionkrát se opakující. Tento film mě velice pěkně překvapil a hned od první chvíle sem se modlil jestli to dopadne podle mých představ. Neřeknu vám, jestli ano. Každopádně tento snímek hodnotím velmi kladně, jelikož mé srdce zase o trochu pookřálo. Dávám 8,5/10 chilli 5*

Aloha (2015)

Bylo to,.... jak bych to řekl šetrně, tupé, hloupoučké, ale i přes všechno tohle sem se docela dokázal uklidnit a nechat se nést na aloha obláčku. Normálně bych hodnotil 3*, ale jelikož mě dostala finální scéna, která je asi nejlepší z celého filmu, tak dávám 4, jelikož si tento počin aspoň těch 50 zaslouží :)

Fantastická čtyřka (2015)

Fantastic four = fantastický fór! Toto opravdu nebyl povedený remake, chybělo tomu snad všechno co mi chybělo na původním filmu plus ještě příběh a více akce. Už po prvních 20min, které byly relativně dobré sem si říkal, jak chtějí do tak krátké stopáže dát všechny důležité chvilky? Nakonec to vyřešili tak, je všechny prostě přeskočili. Šílený, děj byl jasný už od začátku, žádné spojení mezi hl. postavami, herecké výkony taky nic moc, propojení charakterů nulové. Jsem velký fanda do fantasy a většinou, když je u fantasy nulový příběh a debilní dialogy, tak stejně dám na 3 hvězdy kvůli efektům. Zde to prostě ale nejde, nebudu takový puritán a prostě tam ty dvě hvězdy loupnu, ne že by tady byly efekty špatné, to vůbec. Zkrátka to bylo doslova tak debilní, že jsem až nasranej, že jsem si vůbec zkazil původní film. Snad nebudou zkoušet natočit dvojku, i když pochybuji, že na to dostanou grant po tomto. Pro mě 2,5/10 chilli 2*

Jackie & Ryan (2014)

Hudba a romantika jde ruku v ruce, škoda, že jsem od tohoto snímku čekal trochu více. Obě hlavní postavy mám již z jiných filmů velmi rád, nicméně tady mi vůbec nesedli. Žádná chemie... Nejvíce mě štve, že není více záběrů této krásně zasněžené krajiny, které se krásně k hudbě hodí. Bylo by to poté více vtahující, takhle sem se koukal na film, který až ráno vstanu, tak nebudu vědět jak se jmenoval. Je to opravdu škoda, dávám 3 hvězdy jenom kvůli poslední písni, která to trochu zachránila.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Upřímně nechápu tak nízké hodnocení. Když vezmu v potaz tu dlouhou stopáž, tak jsem se ani nachvilku nenudil nebo měl nutkání přetáčet či zastavovat. Samozřejmě, že to není film, který bych si pustil několikrát do roka, ale jako jednohubka hodně dobrý. Mojžíšova cesta je velmi pěkný koncept, aspoń sem se zase něco přiučil. Za mě 9/10 chilli 5