Dragon Age: Blood Mage no seisen (2012)

Docela mě to zklamalo, na snímek, ve kterém je poměrně dost emocionálních scén je podle mě zvolený blbý engine, jelikož když jsem se měl cítit smutně, tak jsem se necítil a když šťastně tak to semnou taky nic nedělal a to ledovou krev nemám. Je to škoda, mohlo to být mnohem, ale mnohem lepší, jelikož koncept zase tak špatný nebyl. Nicméně jelikož titul nese název Dragon Age čekal bych, že především pujde o draky, bohužel nešlo... slabých 5/10 jenom díky tomu, že jsem lidumil a mám rád japonské fantasy.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Jedna hvězdička a to jenom proto, že jako malý sem se koukal na první sérii, když sem dostal zaracha na počítač. Nebyl jsem z toho uplně otupělý a dokoukat se to dalo, ale teď když sem tam projíždím televizní kanály a najede mi tam ordinace, tak sem alergický už i na tu blbou znělku. Prostě něco takového už by dávno měli zrušit, společně s Ulicí...

Nekonečná láska (2014)

Moc sladké, až přeslazené... Hodná dušička až pomalu zakřiklá holka na kterou přijde společně s hlavním hrdinou i puberta. Holkám se to možná bude líbit, ale já z této sféry už snad vyrostl. slabých 5/10

Já, Frankenstein (2014)

Opravdu nechápu tak nízké hodnocení, viděl jsem spousty akčních fantasy snímků, které dosahovali kolikrát na červenou příčku a byly mnohem horší. Chápu, zápletka ani příběh nebyl uplně nějak nadupaný, promyšlený, ale stejně sem se ve finále bavil a akčních scének bylo opravdu hodně, což je strašně velké plus. Jediné co mi asi vadilo bylo to, že nebylo ukázáno stvoření Frenkýho. Já se bavil za mě je to 7/10

Trhni si! (2006) odpad!

Ani není třeba to dokoukat, jelikož už po 10min mám z toho tak vymydlený mozek, že je to až neskutečné. Paris si hraje na něco co ve skutečnosti opravdu je, to na tom přidává trošku reálna, ale jinak neskutečná hovadina. Kdo má sklony k sebevraždám doporučuji tento snímek radši přejít. -1/10

Transformers: Zánik (2014)

Musím konstatovat, že tento díl je podle mě zatím nejslabší co se hereckého výkonu týče, možná za to herci nemohou, že nedostali větší prostor pro své herecké umění. Čtvrtý díl je efektově hezky zvládnutý, to si dovolím říct, že snad i nejlíp, ale po nějaké té chvilce už mě to bojování přestávalo bavit. Nevím proč, možná sem čekal něco víc. Každopádně hodnotím 9/10

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Krásná demonstrace toho, jak tenká hranice je mezi láskou a nenávistí. Hezky natočené, příjemné postavy. Já se bavil 7/10

Transcendence (2014)

Nevím proč, ale asi jsem čekal něco víc. Asi by jsem si software Johny Depp nekoupil, možná tím to je, že nejsem zvyklí na normální roli kde Johny nehraje aspoň trochu vyšinutý charakter. Film ubíhá relativně rychle, takže než se nadějete je konec, což mi ani trochu nevadilo, jelikož jsem měl v průběhu filmu kde byli nudné části jít na záchod a už se nevrátit. Přes všechnu mou kritiku zde byly i světlá místa, takže za mě dávám 5,5/10

Na hraně zítřka (2014)

Po dlouhé době zase opravdu velmi povedené sci-fi. Tom si poslední dobou vybírá role které mu opravdu sednou a tato není vyjímkou. Sice koncert resetování dne už jsem v jednom snímku viděl, teď si nevzpomínám na název, ale šlo o vlak. Nicméně jsem opravdu nadšen, tolik bojových scén a super efektů jsem opravdu potřeboval a jsem velmi rád, že se mi toho také dostalo. Mé hodnocení je jasné a to 9,5/10 netřeba více komentovat, opravdu doporučuji shlédnout.

V zajetí démonů (2013)

Už delší dobu se chystám na to zkouknout tento film a až dnes jsem se k tomu dokopal a jsem za to rád. Jelikož horor žánrům moc nehoduji, tak mě tento snímek mile překvapil. Momenty kdy se člověk leknul bylo dost i taková ta správná tajemná atmosféra, trochu mi to někdy připomínalo Paranormal Activity, ale tak to asi má být jelikož je to dosti podobné dějově. Konec byl podle mě trochu přehnaný, házení po bytě, levitace... Trochu moc podle mě, mohli ubrat když byl děj podle skutečné události. Nicméně dle mého názoru jeden z nejlepších hororů s duchařskou tématikou za posledních pár let. dávám 9/10