Dopisy pro Julii (2010)

Sice moc na sláďárny nekoukám, ale Amandu Seyfried v romantickém filmu, to musím vidět. Jenda z nekrásnějších hereček této doby. Film byl pěkný, lásky i kopce přenáší dokonce i po 50. letech. Příjemná oddychovka s nádhernou přírodou Itálie, vinicemi.... Prostě takhle si romantický film představuji, samozřejmě, že to nebylo dějem nějak extra úžasné ale já se bavil, proto 6,5/10 = 4*

Moje velká indická svatba (2004)

Podle mě jedna z nejhezčích romaňtáren kterou jsem kdy viděl. Film jsem viděl už nespočetkrát a pořád to má ve finále na mě stejný vliv, krásně vidět že mezi nenávistí a láskou je tenká hranice a jsem opravdu rád, že hlavní hrdinka je Aishwarya, neskutečná sympaťanda... 10/10

Godzilla (2014)

Godzilla spasitel, abych pravdu řekl tak to co jsem viděl jsem sakra neočekával. Velké plus bylo přidružení mileneckého páru MUTO. Bitva byla velkolepá a některé části mi opravdu vyrazily dech. Škoda jen, že godzilla v této předloze vypadala jako převtělená tvář King Konga, potom mě také docela zarazilo chrlení modrého čehosi. Nakonci bylo jasné, že Godzilla ........ nebudu Vám to spoilovat, byl jsem v kině ve 3D a mohu si jenom vynachválit. 8/10

Vampire Academy (2014)

Myslel jsem si, že už nic horšího a puberťáckého než sága Tvajlajt nemůže vzniknout, ale ejhle, asi sem to neměl zakřiknout. Tento film je vyloženě založený na hezkých tvářičkách, nekomplikovanou zápletkou a už od začátku bylo celkem jasný kdo za vší šikanou a zlomyslnem stojí. Pro mě velké zklamání, knihy jsem nečetl a možná jsem tak měl učinit namísto ztráty téměř dvou hodin mého života. Za hezké hlavní hrdinky dávám 3/10

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Bohužel docela zklamání, z traileru sem se čekal na parádní akce, propracovaný děj. Bohužel se mi dostalo jenom jednoho a to efektu, nicméně člověk na fantasy filmy jde za záměrem fantasy pocitu, ale bez pořádného děje to jaksi tu díru nezaplní. A tak se taky stalo u této věcičky. Dost mě zarazil konec, nebudu pśát proč, abych to nevyspoiloval. Pro mě kvůli efektům 7/10, uvidíme co nám přinese další díl.

Frajeři ve Vegas (2013)

Příjemná komedie s pěkným hereckým obsazením. Krásná demonstrace toho, že jsou lidé kteří na úkor svého "neštěstí" nejsou sobečtí a udělají co je správné a také, že přátelství je jedna z nejdůležitějších věcí co máme. Za mě 7/10

Need for Speed (2014)

Musím říct, že jsem to čekal horší. Líbí se mi, že tento film je vyloženě o autech a závodění. Ne jako jeho kolega F&F, který vsází spíše na polonahé děvy producírující se u různě nechutně vyšperkovaných a svítivých aut. Tento film se pro mě zařadil mezi TOP co se tématiky závodění týče a to by se dalo říct, že jsem spíše pasivní divák tohoto žánru, no co, více takových filmů a třeba změním názor. 8/10

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Povedené, drama s dávkou komedie, příjemným hereckým obsazením dělá své. 4/5

Král Šamanů (2001) (seriál)

Seriál mého mládí, doslova jsem ho hltal. Všechny postavy mi nějakým způsobem přirostli k srdci, od klidného Joe'a až po rádoby vtipného Choca. Dokonce i teď po téměř 10. letech když si tento seriál z nudy pustím k obědu, či večeři mi nepřipadá nějak trapný, nebo pro děti. Ba naopak mě baví stejně jako před lety. Bohužel jednu hvězdu srazím, jelikož to mohlo být ještě více vyladěné k dokonalosti, proto dávám 4/5

Ospalá díra (2013) (seriál)

Velké překvapení, viděl jsem kdysi dávno film, který se mi moc líbil a proto jsem byl dost nadšen, když jsem se dozvěděl o tomto seriálu. Během jednoho dne jsem shlédnul všech 10. dílů které zatím vyšli a nemohu si tento seriál vynachválit. Přesně to krásné spojení mystiky, vtipu, postavy jsem si hned oblíbil především Tom Mison'a. Dávám zatím 5/5 a doufám, že hodnocení nebudu muset editovat, nechme se překvapit.