Free! - Iwatobi Swim Club (2013) (série)

Tento seriál je velmi příjemný, odpočinkový. Nemohu si vynachválit krásnou hudbu doplňující krásné barvy. Past pro oči i uši. Jediné co mi na seriálu vadilo bylo relativně "teplé" chování některých postav. Možná to byl účel autorů, psané pro holky... Kdo ví, pro mě ale 4,5/5

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Od svého předchůdce, který mě moc nezaujal se tento díl pořádně vytáhnul. Sice první půlhodinka byla dosti táhlá a relativně nudná, ale ke konci to mělo to, co jsem opravdu nečekal. Pořádný náboj, říz. Sice hlavní hrdinka je trošku jako Xena a ne jako člověk, ale i přesto mě dostala a taky bych se za ní obětoval před smrtícíma orangutanama. Velké překvapení, dokonce mi to nedalo a pořídil jsem si třetí díl knížky. Proto dávám 4,5/5

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Hodně očekávaný film tohoto roku a musím říct, že opravdu stálo za to jít na premiéru, která měla hodinu zpoždění a domů jsem dorazil až za svítání. Mělo to všechno co se dá od správného fantasy filmu čekat, napětí, děj, efekty, příjemné postavy. Škoda jen menšího počtu bojových scén, nicméně to se dalo očekávat, jelikož i druhý díl pána prstenů nebyl moc obohacen o tyto scénky. Potom to ale všechno dohnali ve finále a to samé očekávám i u posledního dílu Hobbita, pořádnou krvelačnou spoušť. Hodnotím 4,9/5

Log Horizon (2013) (seriál)

Zatím jsem viděl všechny díly a musím říct, že jsem nadšen. Už delší dobu jsem hledal seriál, který má podobný koncept SWORD ARTu a toto anime zcela naplňuje mé představy(zatím), proto hodnotím 9/10

Lásky čas (2013)

Velmi hezká podívaná, krásný příklad toho když se spoji komedie a drama dohromady v tom přesném pomeru, aby to ani jednomu příznivci toho či oneho žánru nevadilo. Film jsem si užil navíc sympatičtí herci tomu dodali trešňičku na dortu. A ten vztah otce a syna.... Prostě 100% jak vyšítých

Hvězdný prach (2007)

Velmi příjemný snímek, který se umí velice dobře prodat. Vtáhlo mě to do děje, příjemné herecké obsazení bylo velké plus. Škoda jen některých lacinějších efektů, ale na kráse a finálním hodnocení se to už nijak neodrazilo. Pro mě ideální film na zahození všech problémů zahlavu a čistých 128min romantiky, napětí, fantasy. Vřele doporučuji 95%

Jízda do pekel (2001)

Myslel jsem si, že to bude zase nějaký Americký rádoby Thriller, který bude spíše k smíchu. Nicméně byl jsem mile překvapen a musím říct, že mě to opravdu bavilo. Sice bylo už hodně ráno, kdy jsem na to koukal, takže jsem nebyl zcela při smyslech, ale bavil jsem se dobře. A bylo fajn vidět Paula Walkera taky v nečem jiném, než Rychle a Zběsile. 4/5