Někdo to rád horké (1959)

NALÍČENÍ DÍVKOCHLAPCI NA MNE ZAPŮSOBILI TAK ODPUDIVĚ, SMĚSICE KRVAVÉ LÁZNĚ A PŘESTROJENÍ ZA ŽENY BYLA TAK NESNESITELNÁ A VTIPY NA TÉMA TĚLESNÉHO ZEMĚPISU TAK OTŘEPANÉ, ŽE JSEM VYKLOUZL Z KINA BOČNÍM VÝCHODEM, NEBOŤ PŘEDPOKLÁDÁM ŽE KONEC FILMU SNESOU JEN SILNĚJŠÍ NERVY NEŽ JSOU MOJE."C.A. Lejeune, Observer, 17. května 1959.To mluví samo za sebe, nemyslíte?

Chlapci a chlapi (1988) (seriál) odpad!

Milá televize Prima nám opět naservívovala takový pěkný český seriál.Žena za pultem byla známá takže si moji rodiče zavzpomínali jaké to tehdá bylo(spíše nebylo) ale nad tímhle výtvorem který má v sobě víc propagandy než kterýkoli americký snímek jsem si nevěřícně ukroutil krk.Vidět totiž cvičení pana Zounara spolu s ostatními "herci" na spartakiádu a Krampola jako drsňáka s drsnými hláškami typu Je mi to u prdele, chlapečku! je -považte sami- silná káva.

Delta Force 2: Kolumbijská spojka (1990)

Svým způsobem stejné jako jednička.Drsné hlášky,drsní padouši,drsná akce,drsný Chuck.Tohle já mám rád!Ale pro ostatní jak vidím je to blbost.Je to jejich názor, já jim ho neberu :-)

Delta Force (1986)

Vzpomínka na mé tolik milované 80. léta.Střílačka,honička,únosci lezadel,výbuchy,boje,nože,krev.Chuck Norris tu naštěstí i normálně bojuje.ÁÁÁch jaká lahoda.

Skleněné peklo (1974)

Hlavní předností tohoto geniální filmu je v tom že napětí je po celou dobu stejné to jest nezastaví se po Dobrodružství Poseidonu(který v sobě nezapře režii Irwina Allena)můj nejoblíbenější katastrofický film.Dále obsazení:McQueen, Newman, Vaughn, Chamberlain, Astaire, Dunaway ad.Výborná je také píseň We May Never Love Like This Again.Já tenhle film miluji a moc mě mrzí že mi kdysi utekl. Mrzí mě pak také to že Skleněné peklo je jediný film podle románů Scortia/Robinson.Třeba takový Výbuch nebo Prometheus v plamenech to by se mi líbilo na plátně a jak.

Vražda o třech dějstvích (1986) (TV film)

Je zde hodně zdát televizní zpracování a navíc, Peter Ustinov to svým zpracováním nikdy nedotáhl na Davida Sucheta a ani na Alberta Finneyho.Ovšem Tony Curtis je jako vraždící herec, mistr převleků skvělý a dávám mu symbolickou 4 hvězdičku a ta je také za to že takové detektivní filmy se netočí.

Hlava (1968)

Perný den?Hippies?Geniální?Divné?Blbé?Nudné?Zhulené?????????? *?**?***?****?*****?odpad!?Opravdu nevím takže dávám takové nějaké?!? Na tohle ani vaše marihuana nestačí! (?)

Uvnitř kruhu (1991)

Hodně nedoceněný film který bych od režiséra Tanga a Casha rozhodně nečekal.Promítače v klubu KGB během II. SV. povolají do služeb samotného Stalina.Stane se vysokým funkcionářem KGB a těší se Stalinovy přízně.Avšak jeho žena touží po dítěti a navštěvuje v děcáku dceru nepřátel státu Kaťu. Film se rozjíždí rychle jenom někdy nudí ale od tohu je tu tlačítko >>.Škoda že Hulce po Amadeovi a Uvnitř kruhu v ničem jinším dobrém nehrál.V každé dobré videopůjčovně pod názvem Uvnitř kruhu(opravdu divný název)(jen hledat hledat ! ! !).

Spalovač mrtvol (1968)

Dlouho jsem se po tom sháněl až jsem si předplatil od kabelovky HBO.A co hned první den nedávaj?Spalovače!Jestli bude někdy anketa o nejlepšího českého záporáka musí ho získat to Hrušínského Kopfrkingl.To je jak Radyo říká Oxford herectví.Kdyby to komančové(dnešní demoktati :o) nedali do starého dobrého trezůrku určitě by byl pan Hrušínský po celém světě a takový Hanibal by mohl jít k šípku.

Inspektor Rebus: Apoštol (2000) (TV film)

Těším se na něco ve stylu Midsomeru když je to také podle knihy a čekám že to bude trochu drsnější když je to z Edinburghu.Místo toho dostanu takové neslané nemastné.Příběh za dvě, taky trvá než se to rozjede,vraždy nic moc a to rozuzlení za jedna!Ale John Hannah jako vždy za pět!