Příběh Antwona Fishera (2002)

Povedené drama o životní cestě jednoho člověka který si v dětství prošel peklem aby v dospělosti s pomocí sympatického psychiatra (Denzel Washington) našel lásku, přátelství a rodinu.

Fenomén (1996)

Velmi zajímavé a dojemné americké drama.

Galapágy (2006) (seriál)

Geniální dokument s naprosto úžasnými záběry prazvláštních obyvatel ostrova, podbarvený příjemnou hudbou. Zkrátka nemůžu tomuhle skvostu nic vytknout, navíc se tu vyskytují mí oblíbení leguáni a to v hojných počtech :) Další místo na seznamu zemí, kam mám chuť se podívat.

Občan Kane (1941)

Zajímavý příběh o tvrdohlavosti a masochismu člověka, s mocí peněz a tragikomickým nádechem lidského poupěte.

Insomnie (1997)

Velmi thrillerovitý thriller v zajimavém prostředí s velmi zajimavými herci a zajímavé zápletce.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Byl jsem plný očekávání a nakonec trochu zklamaný, zřejmě je to tím že v době kdy jsem Indyho v akci viděl poprvé už nějakej ten pátek utekl a ty dětské oči zkrátka už tak trochu vyprchali. Tak to ovšem dopadá s většinou pokračování. Přesto se nedá říct že by čtvrtý díl klesl někam do hlubin splašků a výkalů, to vůbec ne! Jen už to není taková sranda jakou znám z předchozích dílů a navíc Indy už není ten mladík kterej mrskal bičem jako dřív, sice uvidíme pár scén kde Henry předvádí artistické kousky ale těžko uvěřit že by tohle zvládal bez pomoci kaskadérů. Zkrátka pěkný,zábavný, dobrodružný film s tím nejúžasnějším archeologem co znám :)

Ratatouille (2007)

Velmi netradiční, originální, vtipný a dojemný kuchařský animák. Vypadá to že Pixarovky stoupají vzhůru s každým svým novým dílkem. Gusteau je mrtvý, ať žije Remy !!!