Život pod vodou (2004)

Tohle je dobrodružství jak říkal Bill na konci filmu a měl pravdu, já se rozhodně u filmu nenudil a netrpělivě čekal na jaguar shark :) Trochu netradiční komedie která potěší. Nejen Bill ale všichni herci hrají svým osobitým stylem. Vlastně jsem si pocelou dobu připadal jako bych nechtěně požil menší množství kouzelných hub :)

Zlomené květiny (2005)

Úžasný, úžasný a ještě jednou úžasný. Je až neuvěřitelný kolik věcí se vejde do tak jednoduchého příběhu. Bill forever!!!!

Vlasy (1979)

Nejlepší muzikál co znám.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Vynikající, jedinečný seriál s neuvěřitelnou skoro až omamnou atmosférou která mě osobně naprosto pohltila. Všechny postavy v seriálu působí jako z jiného světa. Agent Cooper je dokonalej. Zkrátka úžasnej trip. 100%

The Doors (1991)

Legendární rock ´n´ rollovou hvězdu Jima Morrisona kterou zahrál Val Kilmer dnes asi zná každý kdo někdy zakusil po svobodě, drogách a skvělé hudbě. Já osobně jsem na The Doors vyrůstal od svých 15ti let a jejich hudba mě provází občas i dodnes. Scéna s indiány na pódiu a pohledy do blízké neodvratné, smrtonosné budoucnosti jsou velmi působivé. Jim umřel mladý ale svůj život žil naplno.

Spalovač mrtvol (1968)

Nezapomenutelný film s mrazivou atmosférou a geniálním Hrušinským.

Serenity (2005)

Po velmi zdařilém seriálu Firefly, natočil Joss Whedon film, který příjemně ukončuje vesmírné dobrodružství posádky lodě Serenity. Seriál je velmi kvalitní, zábavný a vtipný ale taky dobrodružný a napínavý a přesto že má "jen" 14 epizod, řekl bych že většina z nich je nadprůměrná ve srovnání s jinými seriály podobného tipu. Film se zdařil také, nedá se srovnávat se seriálem protože celková stopáž seriálu a filmu je dost rozdílná. Je to taková delší epizoda která vůbec není špatná.

Kouř (1990)

Zatraceně úžasně vtipná záležitost i po letech