Partička (2011) (pořad)

Kdybych predtim nekoukal na slovenskou particku, treba bych tomu i ty 4 dal, protoze humor tam vznika sam a leckdy je velmi originalni. Ale slovenska particka ma daleko lepsi obsazeni. Jsou tam lidi, kteri jsou vyborni komici. Tady je komik standartne dobry jen jeden a to je Suchanek. Ostatnim se tak nejak nekdy neco povede, ale tah na branu ma jen Suchos. Tady je presne videt, kdo vlastne to TeleTele tahnul a kdo se jen vezl

Chobits (2002) (seriál)

Roztomile, vtipne, romanticke anime

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Otresny dabing na prime, kde nikdo nerozumi ani tomu, co se tam deje a co vlastne rikaji. Pouze odhaduji a tim je to velice trapne.

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

Tenhle Vetinari ma presne to, co mi u Ironse chybelo...ma to tajemno v hlave, to spradani planu, ktere normalni smrtelnik nemuze videt a presto to vi, ze to tam v te hlave Vetinari ma. Jinak docela pekny film.

Cleveland show (2009) (seriál)

Dneska jsem videl konecne celej dil. Parodie na Die Hard. Akorat bych od parodie cekal humor, ne vrchol trapnosti a nudy. Na dalsi dily nemam odvahu. Jedna hvezdicka za to, ze mi u toho v naruci usnulo moje kindrle.

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Ac se neradim zatim k radam duchodcu v CR, tenhle film muzu videt vzdycky a vzdycky me rozesmeje. Nejlepsi Iva Janzurova, jakou jsem kdy videl. "Hovnajs!" "Zizen!" :D

Víla Zuběnka (2010)

Hovadina na n-tou, ale zas tak uplne strasny to nebylo