Bohatství chudých 2 (2017)

Uječená italská rodinka je zpět. Začínáme rekapitulací prvního filmu. Rodinka chce, aby jejich vesnice vystoupila z Itálie a stala se nezávislá, Otec rodiny změní image na "Trumpa". Opět ve filmu najdeme vtipné situace a momenty, ovšem je to slabší než jednička. V tomto díle navíc najdeme mnoho odkazů na jiné filmy.  6/10

Bohatství chudých (2016)

Chudá italská rodina vyhraje obrovská množství peněz a začne utrácet a užívat si života. Je zde spousta vtipů a super hlášek. Tahle uječená rodina se mi vryla pod kůži. 7/10

Mimi šéf: Rodinný podnik (2021)

Příjemné překvapení, jelikož dvojka Mini šéfa je rozhodně lepším animákem než jednička, což se často jak víme nestává. Čeká nás opět zábava a fajn originální příběh s příjemným záporákem.  Na Rayu ani Lucu nejspíš tento animák nedosáhne, ale i tak jde o velmi povedené pokračování.  6/10

Rychle a zběsile 9 (2021)

Přiznám se, že mám tuto sérii rád i přesto co se s ní v průběhu let stalo. Mám hlavně na mysli všechny ty šílenosti jako různé skoky v autech z mostů, z letadla nebo z budovy Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech s tím, že po takovém kaskadérském kousku nemá nikdo ani škrábnutí. Co se týká tohoto dílu, celkem jsem se na něj těšil, jelikož osmička byla fajn a doufal jsem, že se devítka bude snažit minimálně osmičce vyrovnat, co se akce a zábavy týče, to se ovšem nestalo.  Navíc za mě návrat "mrtvé" postavy tomu celému ještě víc uškodil. Devátý díl je jen průměrným a pro mnohé bude i podprůměrným dílem. 5/10

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Osmý díl ságy. S celou ságou vyrostl stejně jako jejich hlavní představitelé. Kniha má jen sedm dílů, ovšem filmy nakonec jsou rozděleny na dva. Druhá část Harry a jeho přátelé jdou na pomoc škole čar a kouzel a Harryho čeká poslední souboj s Voldemortem, také zjistí něco dalšího o svém osudu.  8,5/10

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Sedmý díl ságy. S celou ságou vyrostl stejně jako jejich hlavní představitelé. Kniha má jen sedm dílů, ovšem filmy nakonec jsou rozděleny na dva. První část se věnuje hledání viteálů, což je jediná možnost jak zastavit Voldemorta, ovšem nebude to snadné a naše trio nečeká snadná cesta. Navíc Voldemort už připravuje konečný útok, kterým chce získat pod nadvládu celý kouzelnický svět 6,9/10

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Šestý díl ságy. S celou ságou vyrostl stejně jako jejich hlavní představitelé. Tento díl je až na konec je slabším kouskem. Harry chodí navštěvovat ředitele Bradavic, aby se dozvěděl více o minulosti Voldemorta, ale vše kolem je takové nemastné, neslané až na samotný konec, kde Harry a jeho přátelé už ví co musejí udělat, aby zastavili zlo, které se blíží. 6,5/10

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Pátý díl ságy. S celou ságou vyrostl stejně jako jejich hlavní představitelé. Po minulém díle je ministr kouzel na ředitele Bradavic a Harryho naštvaný a nevěří jim a proto pošle do školy inspektorku Dolores Umbridgovou, trio tentokrát musí bojovat proti jinému zlu, než by potřebovali. 7,5/10

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Čtvrtý díl ságy. S celou ságou vyrostl stejně jako jejich hlavní představitelé. Tentokrát se má ve škole čar a kouzel konat obrovská slavnost a to turnaj tří kouzelníků, ale jak už to bývá něco se pokazí a Harry se opět dostane do problému.  8/10

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Třetí díl ságy jsem viděl ještě jako dítě a vlastně jsem s celou ságou vyrostl stejně jako jejich hlavní představitelé. Tento díl se z "dětské" atmosféry konečně pustil do dospělejšího světa. Harry a jeho přátelé tentokrát nebojují proti temnému přízraku lorda Voldemorta, ale jeho bývalému přisluhovači, ale tomu opravdu tak? Tento díl je rozhodně mým nejoblíbenějším dílem celé filmové ságy. 9/10