Searching (2013)

Nic neříkající kraťas se Selenou Gomez i díky ni dávám jednu hvězdu navíc. 3/10

Chalupa (2020)

Opět skvělá práce kluků. 8/10

Antebellum (2020)

Nechápu označení horror spíš by se hodilo mysteriózní thriller. Jako thriller jde o dobrý letošní snímek a celkově film i jako celek působí fajn. Je tady skvělá atmosféra, hudba i vizuál, ale bohužel je škoda, že na filmu nepodílel Jordan Peele, aby film dosahoval kvalit Get Out nebo i zde na méně oblíbeného Us. Bohužel velký plot twist jsem nějak vytušil a i to se nakonec odráží v mém hodnocení. Dlouho jsem uvažoval i o 4 hvězdě a kdoví třeba se k filmu ještě vrátím a hodnocení změním. 6/10

Tanec kostlivců (1929)

V noci na hřbitově rozhodně nuda nehrozí. 10/10

V síti (2020)

Je nepříjemné koukat na tento dokument a vědět, že i na vaše dítě (hlavně dceru), může tohle čekat na internetu. Pokud jste rodič, tak kontrolujte činnost svých dětí na internetu. Rozhodně doporučuji zkouknout, protože si uděláte názor, že i tohle žije mezi námi. 9/10 PS: Rozesmálo mě, když se v jedné scéně pes vymočil u bundy jednoho z těch úchylů :D

Dear Basketball (2017)

Nesleduji basketbal, ale tento krátkometrážní snímek Glena Keanea má své kouzlo. 7/10 EDIT: Odpočívej v pokoji Kobe :(

23 (2007)

Posedlost číslem 23. 23 tohle, 23 tamto, 23 je prostě všude a stojí za každou konspirací ! Náš hlavní hrdina Jim Carrey se tomu všemu snaží přijít na kloub. Jim Carrey se mi prostě do vážných rolí nechodí. Není to jeho chyba, ale je to tak. 5/10