Nazi Concentration Camps (1945)

Je strašné co naše lidstvo dokázalo udělat. Velmi dobrý dokumentární film. 10/10

Democrazy (2007) odpad!

Nechápu co tohle dělá na ČSFD, pokud to měla být parodie, tak se nepovedla. 0/10

Mr. Bean: Halloween (2018)

Tato youtuberská instruktážní kariéra Rowana Atkinsona nebo jak to vlastně nazvat je opravdu bídná. Staré díly miluju a mají u mě vždy plný počet, ale tohle se nedá hodnotit více než 1/10

Příšerné stíny (1927)

Galerie fotek, bohužel nedokáže nahradit film, což je obrovská škoda. 6/10

Pepa (2018)

Když vezmu zbylé filmy režiséra Jána Nováka, tak tohle se mu celkem povedlo. 5/10

Avengers: Endgame (2019)

V roce 2008 to vše začalo a teď tato sága Avengers končí. Jako fanoušek komiksových filmů jsem spokojen. To co jsem čekal jsem dostal a těším se jaká bude teď budoucnost dalších filmů. Goodbye Stan Lee "Excelsior" 9/10

Dívka (2012) (TV film)

Udělat z Alfreda Hitchcocka takovou zrůdu mi film dost znechutil. 4/10

741 690 + 1 Jágr (2015) (TV film)

Dal bych i vyšší hodnocení, ale dost mi tento dokument znechutila vsuvka s nějakou slečnou, která fandí Kanadě. Nechápu kdo to byl a co to mělo co dělat v tomto dokumentu. 5/10

Tým na hraně (2010) (TV film)

MS v Německu 2010 se stalo legendární pro Český tým, který měl už před začátkem rekordní počet omluvenek. V průběhu MS několikrát teklo národnímu týmu do bot. Nakonec i díky skvělým oslabením dokázali nevídané a to zvítězit. V dokumentu můžeme vidět i Karla Rachůnka (autora nezapomenutelného gólu proti Švédsku na 2:2) a Jana Marka (jehož nájezdy nás dostali až do finále), kteří v roce 2011 zemřeli při letecké havárii s týmem Lokomotiv Jaroslavl (kde zemřel například i další český mistr světa z roku 2005 Josef Vašíček nebo Slovenský bronzový medailista Pavol Demitra) a myslím, že i to po letech dává tomuto dokumentu mnohem větší emoční stránku. Nelze jinak než 10/10