Horký vítr (1980) (seriál)

Legendární Jugoslávský seriál. Ljubiša jako Šurda Šurdilovič podal opravdu výborný herecký výkon. Dabing tomu dodává taky své kouzlo Karel Heřmánek, Jaroslava Obermaierová, Rudolf Hrušínský. Některé scény jsou prostě nezapomenutelné. 9/10

Hitlerovi muži (1996) (seriál)

Skvostný 12-ti dílný dokumentární seriál o nejhorších mužích 2 světové války. 9/10

Vodní svět (1995)

Takový Mad Max na moři a to si nechám líbit. 7/10

Another Gay Movie (2006)

Nechápu jak může něco takového vzniknout! Tohle už nechci nikdy vidět znovu! Nejsem zaujatý proti homosexuálům ale nevěřím že se jim takový film může líbit. Na film jsem se chtěl podívat jen kvůli Hatchovi ze Survivora, který tam má roli, ale to že ho uvidím nahého jsem sakra nechtěl! Bylo fakt hrozné a hnus a to že existuje i druhý díl? Ne díky radši se podívám na dobrý seriál. Jako píšou ostatní tady v komentářích hvězda nevím za co... 1/10

Sinister 2 (2015)

O něco slabší než první díl, proto toto hodnocení. 5/10

Trosečník (2006) (pořad) odpad!

Tak tohle se vážně nepovedlo. Soutěže tragické, jména kmenů tragická, strategie hráčů nulová a Marek Vašut, který se obléká jako Jeff Probst tak to je asi pohroma. Americký Survivor sleduji a tohle se mu ani zdaleka nepodobalo. V roce 2016 mají mít na Slovensku reality show Ostrov tak snad dopadne o mnoho líp než tohle. 1/10

Věčný žid (1940)

Jak dokáže být táto nechutná propaganda silná se ukázalo. Agrese vůči Židům v tomto dokumentu nezná mezí. 3/10