Zločin na poště (1980) (TV film)

Výborná detektivní povídka se skvělým Vladimírem Menšíkem. 9/10

Take me out (2017) (pořad) odpad!

ubohost! 0/10

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Markýz de Sade musel být pěkné prase. Osobně jsem opravdu rád, že Pasolini už nestihl natočit další 2 filmy. Pokud máte rádi nechuťárny tak si užijete. Až po zhlédnutí snímku Pink Flamingos musím tento film přehodnotit a dát v konečném hodnocení vyšší známku, přesto platí a bude platit i dál, že tento film již nikdy vidět nechci. 3/10

Letní tábor hrůzy (1983)

Angela které přežila v mládí srážku s motorovým člunem při němž zemřel její otec a sourozenec se vrací do tábora Arawak společně se svým bratrancem. V době kdy se vrátí do tábora začnou i vraždy. Horor má šokující konec dle několika recenzí osobně jsem konec i tušil, ale jde o dobrý slasher konec. 8/10

Tábor Sleepaway 2 (1988)

Angela je zpět! Od prvního dílu uteklo několik let a původní tábor Arawak byl uzavřen po událostech z prvního dílu. Angela teď jako vedoucí dbá na to, aby měla v táboře jen samé slušné táborníky a ti kteří porušují pravidla dostanou od Angely dostatečně za vyučenou. Můžete se také těšit na více vražd než v minulém díle. 8/10

The Defenders (2017) (seriál)

Jak už psal níže Kothy Netflix připravoval pomalu ale jistě půdu pro tuto týmovku a dle mého se jim to opravdu povedlo. Dal jsem proto plný počet i z důvodu, že jsem sledoval všechny sólovky nejvíc u mě bodoval Daredevil ovšem, když se všichni spojí v Defenders, je to prostě skvělé. Sigourney Weaver byla skvělá. Humor JJ parádní. Musím hodnotit. 9/10

Emelie (2015)

Máme tady na pohled normální holku na hlídaní, která má hlídat 3 děti ovšem jakmile rodiče odejdou pomalu začne děti terorizovat. Nejstarší z dětí se jí ovšem postaví, aby zachránil své mladší sourozence. 6/10

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Největší mínus má Nova za Ondřeje Novotného, který byl celou dobu úplně mimo, nemastný neslaný a to zkazilo celou show. Celkem škoda mohlo se to vyšplhat i výš. Uvidíme co Nova předvede v 2 řadě, která je již potvrzená. Po dvou řadách dávám slušný průměr. 5/10