Interstellar (2014)

Nolan je veľmi preceňovaný tvorca a Interstellar je (ako celok) veľmi hlúpy film.

Zmizelá (2014)

Ako veľmi dôverujetre svojmu partnerovi na stupnici od 0 po 10? Gratulujem všetkým, čosi zachovali rovnaké hodnotenie aj po prvej tretine filmu.

Nymfomanka, část II. (2013)

O triedu lepšie než jednotka. Ak si odmyslím všetky scény so Stellanom (filozofovania hodné násťročných, ďakujem, neprosím) a poslednú "kriminálnu" tretinu filmu (to ako vážne?), ide o 5-hviezdny zážitok. Hmm... Ostal nám tam dominátor Mistr K a polmetrové černošské pyje. S tou sexuálnou frustráciou to bude vážnejšie než som bola ochotná pripustiť...

Nymfomanka, část I. (2013)

Film som sledovala s kamoškou, zhodou okolností tiež nymfomankou. Pri slovách o tajnej ingrediencii dokonalého sexu len poznamenala: "Sex je skrátka šukačka, nič viac." Nie, nedám vám na ňu číslo.

Spáči (1996)

Pekný americký film. Do srdiečka sa mi nezahryzol, na to bol príliš uhladený a chvíľami predvídateľný. Nu... Starnem a stáva sa zo mňa náročný divák (zanedbajme vplyv sexuálnej frustrácie). Zajtra si pustím nejaký európsky nezávislý experiment.