Padesát odstínů šedi (2015)

Dvojhodinová prehliadka romantického klišé a nežnej erotiky (nemalo to byť "tvrdé"?). Nenávidím Fičiho, že písal o Christianovych očiach, nevedela som sa sústrediť na nič iné. Možno by tento marketingový produkt dostal hviezdičku navyše, napr. za kostýmy a bytík slečny Vždypripravenej a vozový park pána Dokonalého.

Alleen maar nette mensen (2012) odpad!

Dovolila som si túto holandskú sra... ehm... komédiu hodnotiť nedopozeranú. Tých 40 minút na rozpoznanie odpadu! určite stačí. Svoj ľahký priestupok voči pravidlám vnímam ako službu milosrdenstva či varovanie pre náhodného návštevníka profilu flmu, ktorý rovnako ako ja, zatúži vidieť niečo "súčasné holandské". Pravdu povediac, nečakala som od príbehu intelektuálne stimuly, len pobavenie a trochu tej holandštiny. Jednoduchý príbeh o chlapcovi z dobrej štvrte, ktorý sa bláznvo zamiluje do obrovskej černošky, pretože skrátka zbožňuje veľké kozy a prdele, v sebe veľký filmový potenciál ani skrývať nemohol. Ja som však nevedela, do čoho idem, vy už to povedať nemôžete: trasenie déčkovými kozami, obrovskými zadnicami, mrte nechráneného sexu s dominou, ženské bitky... a do toho ten otrasný surinami prízvuk.

Interview (2014)

Párty film!! Fest sa mi trafil do nálady, lámalo ma od začiatku do konca. Fiiiiiiiiiiirework!!

Nekonečný příběh (1984)

Falkor nie je lietajúci pes, je to DRAK!! Už to pochopte, dokelu...

Kouzelná romance (2007)

Ježýýýš, to bolo sladké... až lepkavé. Ale keďže nie som cieľovka - 10-ročné dievčatko - nemám dôvod zlomyseľne siahať na hviezdy. Skrátka fairy tale z New Yorku.

Nedotknutelní (2011)

Po rozprávočky tváriace sa ako dráma nemusíme chodiť do Émeriky. Plienky a vývody nie sú dostatočne fotogenické ani pre Fracúzov, radšej pred kameru natisnú kopu krásnych ľudí a jednu prenádhernú bi.

Kličko (2011)

Kličko sem, Kličko tam.

Matematika: Věda věd (2008) (seriál)

Podrobná história matematiky!! Ach... Milión hviezdičiek!! OPRAVA: Pán profesor je trochu nudný patrón. Tak len devätstodevediastdeväťtisícdevätstodevädesiatdeväť. A pol.