Kanibalové (1980)

Je libo čerstvě nakrájené zadní? mozeček nebo čerstvou želvu? není problém...nejvtipnější je opravdu ta hudba, toto je klasika...

Muž se železnou maskou (1998)

nakonec zjistíte že je svým vlastním bratrem, spletenec všeho, co se dalo vymyslet od podlahy. A nakonec je Dartaňan otec krále? tak to je mazec, to prostě vymyslí jen v Americe toto.

Úhel pohledu (2008)

Z mého úhlu pohledu a odborného hlediska naprosto v pořádku

Hancock (2008)

jediné co mě na tom baví, jsou hlášky Smithe a pohled na krásnou Theronku....jinak absolutní zaměnitelný průměr.

Saltová (2010)

ááááááááááá zase ta neohrožená Tenžerýna Žolí, američané vydávající se za rusy, mluvící rusky, když to vidim, musim se smát, konspirace kam jen oko vidí, spiknutí a nelze nikomu věřit.....takovejch filmů vám naseru kýbl.

Koleje osudu (2013)

velmi silný příběh s neuvěřitelnými hereckými výkony. Válka je svinstvo ve všech ohledech a mění lidi ve zrůdy. Silný příběh o nezlomné vůli žít a lásce. Posledních pět minut s přednášením textu v dopisech nemá chybu a na diváka opravdu neskutečně zapůsobí, zde platí, že odpuštění je někdy neskutečně těžké když člověk v sobě drží nenávist. Maximální spokojenost, avšak, kdo ví, zda by to bylo v rukou schopnějšího režiséra lepší. PS: Ten Firth může hrát opravdu absolutně cokoliv.

Barbar Conan (1982)

jeden z nejlepších filmů, nádherná hudba která si strká do kapsy 99% hudební filmové tvorby, ta atmosféra je úžasná, příběh skvělý, výprava perfektní a do toho skvělý Arnold, tady se opravdu povedl mistrovský kus...další díly jsou velmi ale opravdu velmi slabé, prostě toto je kult.

Sebevražedný oddíl (2016)

Do města se přiřítil pradávný digi bůh se švester a kdo jiný ho může zastavit když tu není Superman? no přece partička pseudo brutálně nebezpečných borečků hateful three + další do počtu, kteří vlastně zas tak nebezpeční nejsou, ale nebojte, nezapomenou vám to tam říct hned asi tisíc krát, že jsou ti badguys. Rozhodně horší než Batman v Superman, pořád tomu něco chybí, nudí to, Joker celkem pobavil, ale nebyl tam moc důležitý a hlavně byl spíše M. Mansonem než Jokerem, nejhorší Joker. Nejvíc si roli Harley určitě užila Margot a Jay jako Bůmerang byl taky skvělý, ale občas dobré hlášky to nezachrání, pořád opakované klišé tu nechybí, samozřejmě film budí otázky typu, Jak je možné, že pošlou proti metalidem holku s pálkou, ochlastu s boomerangem nebo týpka co to umí se zbraněmi.....film je hlavně o postavách a chemií mezi nimi, Smith jako černý Deadshot je super, konečně dobrá role, ale ve výsledku zjistíte, že jim vlastně stačil jen ten El Diablo a že jsou tam scenáristické díry až do prdele, hlavně střihy.....je to špatné. Cameo Flashe a Batmana udělalo radost. Tak extended verze tomu nepomohla tak dobře jako BvS, kdyby tam nebyla Margot jako Harley, film by byl na odpad, vlastně i ten Smith mě nějak začal nudit po druhé projekci

Iron Sky (2012)

Super bláznivá parodie plná skvělých narážek a ukázek toho, jací jsou náckové vypatlaní a vymydlení hovada. Do půlky to byla skvělá parodie, pak už to bylo moc dlouhé a chvílema to klišé bylo neuvěřitelné. Ale po dlouhé době příjemná parodie. Moc hezky naráželi na systém světových velmocí, jejich tajné vyzbrojování, americkou namyšlenost a nacistickou naivitu a hloupost a zasadit do hlavní role černocha, to byl skvělý nápad. Za mě trochu nevyužitý potenciál, ale i tak skvělá komedie, akorát asi se na ní už nikdy nepodívám.

Preacher (2016) (seriál)

Seth Rogen že je fanoušek předlohy? Tak to mu nežeru protože toto je slabé. Jak jsem se na to těšil, jelikož znám předlohu a považuju serii Preacher za perfektní zvrácenou zábavu, tak toto je běs a hrůza. Není to takový řitní výtěr skvělou předlohou jako u odpadového Lucifera, ale ani žádný zázrak. Nejvíce baví asi Cassidy, který teda co se týká castingu byl zahranej nejlépe, potom dva cherubové také dokážou rozesmát. Ale to je vše, jednu pěknou scénu, která za něco stojí, vystřídá následně několik nudných a táhnoucích se dalších scén. Takže za mě slabší průměr, uvidíme jak druhá řada, ale pokud to bude dělat opět psudo fanoušek Rogen, děkuju nechci.