Mystérium sexu (2013) (seriál)

První řada nebyla vůbec špatná, dobře jsem se bavil, druhá už bla velmi slabá, jejich projekt šel do ústraní a začalo se to vléct a vléct. Nudil jsem se a vlastně mě to uplně přestalo bavit, když si tak vzpomínám, ani jsem druhou řadu nedokoukal. Fakt seriál u kterého se vyplatí koukat na první řadu, potom je to jen přehlídka nudy.

Exorcista (2016) (seriál)

První díly nabízely opravdu pěknou podívanou s mixem napětí, hororu a všeho okolo démonů, vymítání atd. Bohužel poté se to přehouplo do fantasy žánru a začal jsem se trochu nudit. Jako dal bych čtyři hvězdy, ale prostě hodně věcí mi tam chybí. Nejvíce mě mrzí, že u scén, kde jsem se měl bát o postavy, jsem se prostě bál, nemůžu si pomoct, ale jak to mělo skvělý začátek, tak ten konec byl slabý.

Pytel kostí (2011) (TV film)

Pierce má pořád charisma a mně se sem skvěle hodil, jako asi to není nejlepší King, ale napětí a nějaká snaha tam je, nejvíce mě však naštval konec, nebo spíš posledních 15 minut, kde jde krásně vidět, že to není King, ale pouze nastavovaná hollywoodská kaše.

Gotham - Upalte čarodějnici (2016) (epizoda)

jako druhý díl absolutně trapná komedie, to bylo strašné, celé jak nějaká groteska. Fox asi nemá v šuplíku jiné pozadí než to tmavé a pochmurné, rozhovory jak z 80 let všichni se tváří hrozně drsně (hlavně Barns a Fish) všichni mluví hrozně drsně (hlavně Barns a Fish) potom ty herecký výkony jak z Asylumu, Fish a Strange mluví jak zpomalený film a každým dílem je více a více otravnější, a vyvrcholí to romancí mezi tou otravnou novinářkou a Gordonem takže to celé vypadalo jak z dílny CW....no a příjezd Lee pod laciným filtrem a slabým efektem z nádraží to celé poslalo do kopru, fakt jak nějaká groteska z komedie....přijde mi že seriál jde opravdu hodně dolu.....a to nejsem hater, mám Gotham rád ale tento díl byl hroznej a přitom to se Sovím tribunálem tak dobře začalo

Sedm statečných (2016)

Takže tu máme remake remaku a s rukou na srdci mohu říct, že Sedm zbytečných je další ze zbytečných a nic neřikajících filmů a remaků za poslední roky. Už trailer vypadal neskutečně hollywoodsky a americky, akce a humor v každém záběru, rozhodně nemáme čekat western od slova western ale akční jízdu někde na divokém západě. Největší pěst na oko ovšem je v řadách Sedmi zbytečných černoch, který ještě navíc skupinu vede, potom mexičan, indián a asiat, takže tu máme největší multi kulti fail přesně jak se hodí dnešní filmové době, kde jakmile není ve filmu černoch tak se může Pinket Smith posrat zuřivostí, takže se koukáme na neohroženého Wošingtona, který nesahá původnímu Brinerovi ani po koule, ale hlavně, že je stejně oblečenej. Hlavně se ani nedozvíme, proč ve filmu vlastně jsou, člověk, který bojoval proti černochům je jedním najednou veden a samozřejmě nechybí Pratt a jeho štěněčí ksicht, tento týpek se do takovýhle filmů přímo hodí, ale vážnou roli mu nevěřím ani za mák. Tento film okamžitě po návštěvě kina zapomenete, protože na něm není nic zajímavého, opravdu ne, takže jednu hvězdu za Vincenta Donofria a Hawkeho.

Kokosy na sněhu (1993)

Tohle je prostě klasika která se dá i s dabingem, skvělá zábava

Tropická bouře (2008)

Tady fakt smekám před Tomem Cruisem, ze začátku jsem ho vůbec nepoznal, a samozřejmě RDJ kterej v roli Kirka Lazaruse je absolutně špičkovej. Jeho černošskej přízvuk a slang a celkově ta mluvila, to mě prostě vždy nenechá klidným. Výborná komedie, pro mě jeden z nej filmů se Stillerem, toto může vidět pořád dokola. Jedna věc mi ale vadí, nevyužitý potenciál Jacka Blacka, určitě to mohlo být o hodně lepší, malá camea velice potěší at už Tobie Maguire, Jon Voight, Love Hewitt....PS: And we are profesional actors, motherfucker

Formula 51 (2001)

tak toto můžu vidět každý den a vždy se u toho budu smát. Jízda od začátku až do konce, Meatloaf překvapí, on dokáže hrát cokoliv. SLJ je klasika, ten chlap je Pan herec, ale Robert Carlyle, sakra tak ten mě překvapil, naprosto výborně napsaná role, skvělej casting. Je jasný, že se to inspiruje Guyem ale to přece vůbec nevadí. Já se prostě bavím, fakt výborné at už Emily, Sean Pertwee nebo Rhys Ifans, vše sedí jako prdel na hrnec.

V zajetí démonů 2 (2016)

V zajetí recyklace....Uměle a nuceně vytvořený pokračování, které nabízí dvě skvělé scény u kterých se přiznám jsem se fakt bál....ale ten zbytek? to už je lehce zaměnitelný tuctový psudo horor, kterejch Hollywood nasere za rok kýbl. Atmosféra nuda, akce nuda, prostě už to není ono, ale bohužel, jak to v dnešní době bývá, dokud má kráva mléko, musí se dojit....