Příchozí (2016)

Pozor pozor, toto není žádný laciný Den nezávislosti. Příjemné drama skvělého režiséra, který se rozhodně nebojí experimentovat a hrát se zvuky a kamerou, což tenhle film dělá tak dobrým filmem. Amy je skvělá herečka a věřil jsem jí to, stejně tak Jeremy a třeba i Forest, prostě výborný casting. Jen mi tam něco chybělo, něco, co by mě posadilo na prdel s otevřenou pusou a úžase v ksichtě, to tam prostě nebylo....to bude asi všechno, jo a mimochodem, jsou tam ještě nějaký emzácí.

Sex Drive (2008)

Opravdu? řikal jsem si, že to bude další blbost pro teenage, ale já se skvěle bavil, někdy fakt originální humor

Mlčení jehňátek (1991)

První výskyt jednoho z nejlepších padouchů všech dob a v podání Hopkinse se tomu nedá co vytknout. Perfektně zvládnuté filmařské řemeslo, výborný thriller

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál)

Bohužel, jak byla Jessica nudná tak toto je tak nějak ještě více. Jessica měla skvělé epizody ze kterých by se dal poskládat super seriál o např osmy dílech ale Luke Cage? je to sympaťák, ale tim to končí. Padouchů je tu, jak když naserete a ani jeden není zajímavej a oproti skvělému Fiskovi a Kilgravovi jsou fakt směšní. Je tu vysokej černoch s knírem, kterej se směje jak idiot, mluví tak, že by uspal i huskyho a ,,hraje,, na klávesy, potom je tu jeho načesaná sestřenka, která vám v každém díle řekne jenom stokrát, že se seriál odehrává v Harlemu, potom teda štěně Shades, který má ve scénáři se jen usmívat a nosit brýle i ve tmě, je tvrdej a nebojí se ničeho...no a nakonec to schytá od dvou holek. No a nakonec je tu největší borec Diamondback, který vlastně ve výsledku jde proti Lukovi, protože si ho rodiče málo všímali :-D nejlacinější zápletka.....závěrečný souboj? jako já byl zklamanej ze závěru Jessicy, ale s porovnáním s Lukem to bylo skvělé. Diamondback si na sebe vezme suchý potápěčský oblek a pak si dávají pěkně po hospodsku po čuni....jako náznaky na MCU pěkné akorát se zapomněli zmínit o zničení Harlemu Hulkem z filmu Incredible Hulk.....jedinej sympaťák je tam Luke a Claire, která neslouží jako nic jiného než oslý můstek pro spojení všech street heroes v Defenders.....jako lepší průměr, ale bohuel, Jessica byla lepší a s Daredevilem to srovnávat ani snad nejde, ten je o několik tříd jinde

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Tak takovou pecku jsem nečekal. Seriál napěchovaný hereckými esy se Samem Neillem a Cillianem Muprhym v čele. To retro je moc příjemné, angličtina nádherná (jen idiot na tohle kouká v dabingu) a výprava prostě promyšlená. Za mě obrovská spokojenost.

Most špiónů (2015)

Na tohle není co říct, kombinace Spielberga a Hankse je nepřemožitelná, má to všechno co má mít napínavé drama, Spielberg opět dokazuje svoje kvality a o talentu Hankse se snad nedá ani pochybovat, teda kromě neustálého běhání a prchání v Infernu

Cesta do Ameriky (1988)

Já se bavím vždy když tohle vidím, opět výborné řádění variabilního Eddieho, hlášky a skvělá zábava.....tady nic nechybí, pořád to funguje

Doktor Strange (2016)

Není to rozhodně nejlepší film od MCU, ale rozhodně je v něm něco, co v jiných filmech není a je toho hodně....Určitě co se týče vizuálu tak to je prostě onanie, kouzla a hraní si s realitou a prostorem, to prostě jsem nikde líp neviděl, opravdu výborné....ten origyn mi přišel tak nějak moc rychlý ale nevadí, je to prostě podle klasické šablony ala první Iron man, ale není to tak nudné, to rozhodně ne...všichni herci to zvládají skvěle a věřím jim jejich role a hlavně Benedict je prostě výborný....potom mi udělalo radost, že toto je asi jediný film od MCU kde vidíte mrtvé nevinné lidi, prostě opravdové následky padoucha....Dark Dimension je přesně jako v komiksech vizuální nálož a Dormammu byl tedy opravdu výborný, mně se tedy líbil....co se týká humoru, já se upřímně zasmál, nebylo ho hodně a nebyl nucený (například u serie Iron man jsem se zasmál jen jednou u celé serie, nebo u Two days of Ultron) humor není laciný ale přirozený...padouch? no jako líbil se mi ale nebyl nejlepší ani nejhorší, takový klasický průměr, větší strach jsem měl z Yellojacketa například.....Jde vidět, že si s tím pohrály hodně, vizuálně je to skvělé, zrod je podle šablony prostě klasika a potitulkové scény jsou skvělé, konečně obě dvě jsou k něčemu ....jako nový přírůstek do MCU skvělá práce, ale bohužel, na pět to není