Statečné srdce (1995)

to je prostě strašný. pro pubertáka to bude film k nezaplacení, o kterém si ještě dlouho budou ve škole mezi klukama vyprávět a bodat do sebe kružítkem, nicméně bych jednou nerad, kdyby to mým dětem zustalo dýl. realita je někdy k osudu člověka krutá a měla by se podávat o to více Melodramaticky! přitom vobyčejnej superseroš jako Krev a písek tuhle hrdinnou poctu s přehledem dává.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012) odpad!

to si děláte prdel... příběh o hobitech pro hobity! ještě zfouknu šmakovu dračí pout a už na ně vážně vlítnu, než se nám tady ta havět přemnoží! PS verbal si asi dělá taky prdel!

Splice (2009)

ano, neotřelé to vystihuje asi nejlépe, a pro Phobii, která mi taky neodpovídá na uvědomělé vzkazy do pošty - změnilo to posmrtně pohlaví. což mě taky pobavilo, protože jsem jen čekal, že to oddělá mámu! jsem to ale pitomej, ale zase se nechám krásně nachytat scénářem, kde principiálně chlap nemá pod kontrolou ženskou a ženská nemá pod kontrolou experiment. ((pozn. autora) když jí píchal Brody, tak vážně vypadala, že umírá)

24 hodin (2001) (seriál)

tohle mám dokonce na DVDčku! a beru ty ostatní serie z bazaru! (vážně)

Brigada - Brigáda (2002) (série)

tohle jsem sledoval jako telenovelu a možná si to ještě někdy zopáknu, protože si to už vubec nepamatuju, jen že to bylo boží!

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

když mezi těma rádoby srandovníma superserošema vyberu jeden, který jsem jakš takš sledoval na COOLu, tak tomuhle nesahá ani po kotníky. hrozně rád bych to ted rozepsal, abyste přišli i o tu poslední potřebu mi argumentovat, že Upíří deníky jsou lepší, ale musím si jít sám lehnout, protože bude svítat!

Kravaťáci (2011) (seriál)

pochybuju, že si to udrží tempo jako pilotní díl, ale kdykoli se naskytne možnost, vypínám Modern Warfare a přesouvám se do polohy ležícího střelce!

Věc (1982)

no, Věc byla asi poslední věc (dávno po Drákulovi), která mi utkvěla v dětství v hlavě, a která se mi pak náhodou při šmejdění ve filmotéce u kámoše dostala do ruky! takže jsem si to parádně užil, docela jsem se s představama ani tak nemíjel, o tom hnusným čoklovi se mi PŘEDTÍM i několikrát zdálo, a bylo to o dost děsivější, protože ten šmejd měl nadpozemskou sílu a hlavně se taky hrozně lísal jako to dělaj tydle bestie normálně, dokud nejste v místnosti sami! proto si na ně už raději dávám bacha a preventivně je likviduju na potkání, jeden nikdy neví! když nad tím přemýšlím, tak se asi už neumím bát, žiju ve velkým domě, v noci se toulám jako netopýr a nevadí mi ani nejistota z budoucnosti! horor u mě nadobro ztroskotal. 2021  Its imitation. It happens all the time. They are falling out of the skies like flies. Chariots of the Gods. They practically own South America. I mean, they taught the Incas everything they know. It needs to be alone and in close proximity with a life-form to be absorbed. The chameleon strikes in the dark. Theres still cellular activity in these burned remains. Tak proč nenařídil je hned spálit? V bytě se zavřel, protože měl strach. He got most of the chopper and the tractor and hes killed rest of the dogs. Ho uspal a brejle má celý. Tendle se posere, protože mu uspal psy. I dont know who to trust. Trust is a tough thing to come by these days. Tell you what. Why dont you just trust in the Lord? Ten má háro. Spotřebuje asi hodně šamponu. Asi si rád meje vlasy. Mu odevzdali zbraně, jo. Proč? Mac Ready. Rip stop. Hlava uteče, no tvl! You gotta be fuckin kiddin! Built-in desire to protect its own life. When a man bleeds, its just tissue. The blood from one of you things wont obey when its attacked. It will try and survive. Crawl away from a hot needle the same. Možná by je měl posadit dál od sebe. Clark was human. Which makey you a murderer. Jsem nečekal. Tvl. To je čurák! Mu řikám, nedrž to v ruce! Tvl, Windows tam má celou dobu funkční plamenomet - a čeká! No to je legrace. Originál je mnohem lepší. Koukám na to po sobě. Má skoro stejně dlouhou stopáž, ale mnohem pomalejší tempo. Jo, von je dostane, tady v tunelu všechny. Proto na něj tak naléhal, aby si ho nevšímali. To mě nenapadlo. Přišlo mi to divný. Blairs been busy out here all by himself. Tak s tím létajícím talířem to přehnali. Za prvý by to nesestrojil, za druhý by bylo jednodušší opravit helo. No to je nápad jak prase, zničit generátor. Všechno to tam zapalte, jistě! Jo, rozdělte se! Má pěknou čelovku. Kolik jich bylo, tři? Dva negři a cowboy. What do we do? Why dont we just wait here for a little while?

Status: Nežádoucí (2007) (seriál)

jo jasně! na tohle jsem se dívat mohl! charismatické osazení hlavních záporáku kvituji tentokrát v obou rolích! (já odkud tu holku znám a on ji má verbal v oblíbených!)

Nikita (2010) (seriál)

jedno slovo: Maggie Q pokaždé trochu jinak. měl bych si už konečně pořídit holku nebo začít stahovat pornáče, takhle to dál nejde!