• Krátkometrážní

Životní trefa (2022)

Hrozně mě to bavilo. Je to hezky upřímné s výborným Sandlerem. A i presto že to vlastnĕ neni nic originálního, tak to sahá vysoko tím jak je to pojaté a prodané.

Něco jako bratři (2020)

Čekal jsem ujetou komedii, ale místo toho jsem dostal hrozný doják!

Stopař se sekerou (2023)

Za mě vcelku solidní. Hezky to ukazuje tu lehkou debilitu a povrchnost všech těch kteří z týpka z ulice chtěli vytřískat prachy, narvat ho do show a bůh ví kam aniž by se vůbec snažili nahlédnout do jeho života. Ulice tě asi nenechá mentálně úplně ok. Takže místo pomoci za mříže.

Na nože: Glass Onion (2022)

Je to slabší než první film, ale i tak je to nadprůměrná zábava. 3.5*

Trojúhelník smutku (2022)

Tak jsem s toho trojúhelníku pĕkne vyštípaný, jak mĕ filutácko okradly o čas mého života. Je v tom kupa kulturných a společenských odkazů a i když chápu zámĕr, tak do nedovedu ocenit, protože po skončení ve mĕ nezbylo nic než pocit absolutní stráty času.

Trol (2022)

Pro mĕ solidní překvápko. Celé to vypadá parádnĕ, hollywoodská produlce jak sviňa a i když to vykrádá Emerichovu Godzillu, take je to prostĕ dobré. Bavilo mĕ to!

Black Adam (2022)

Kluci a holky já vám nevím. S tím latinoamerickým obsazením ve všech vedlejších rolích, navíc vĕtšina ani neumí hrát, to prostĕ celé působí tak béčkovĕ, nebo ne? Jinak je to solidní mela, zbytečnĕ se to neprotahuje, ale zároveň se sere na pořádný story telling nebo originalitu. Brosnan si to ukradl z části pro sebe.