T-Mobile Fotbalista roku 2013 (2014) (pořad)

Kostková si snad v první minutě někde mimo záběr sedla na půlmetrový dildo, protože pro takhle afektovanej výkon nemam jiné vysvětlení. Všemi zbožňovaný Pavlík Horváth, koňská držka, se po dlouhé době ukázal v dobrém světle a své hulvátství a křupanství nechal doma - kývu hlavou a kvituji.

Misfits CZ (2013) (amatérský film)

Korber je pouze frustrován tím, že ho předčil čtrnáctiletej kluk a to hned svým prvním počinem. Už jen jeho nick je znakem jeho totální primitivnosti a absence originality. Z něj si opravdu nic nedělejte. Ale menší radu bych, jakožto absolutní laik, neznalec a opovážlivec, přecejen měl. Než vypustíte video do světa, tak ho pusťte nějakému, alespoň o pět let staršímu, člověku, který vám zhodnotí frekventovanost sprostých slov. Má čistá duše jich byla přesycena. Hodně zdaru do dalších počinů.

Vlk z Wall Street (2013)

Teď zpětně si řikam, že to je vlastně pořádná tužka. Až se budu chtít dívat na dvou a půlhodinové mrdání, tak si zapnu záběry z hromadných gangbangů, kde aspoň dojde k pořádného záběru na vyvrcholení (ideálně i ženské). To, že je to všechno podle pravdy, mě akorát tak nasralo. Hm, Vlku (dlužíš mi tři hodiny), čas jít do školy a já nemam namazanou sváču. :(

Šťastní to lidé: rok v tajze (2010)

Jednou jsem na táboře chytil rybu. A to holou rukou. Uznávam, byla mrtvá, ale tihle amatéři se na mě nehrabou. A stejně za tu zimu může Putin.

Magazín Evropské ligy UEFA (2010) (pořad)

Jsem rád, že to existuje a funguje, protože zápasy Ludogorce s Mariborem na těch internetech opravdu hledat nehodlam. To, co mi vadí a zaráží (ale vlastně ne, vole) je to diletanství komentátorů. To, že si spletou Balotelliho s Rooneym bych ještě chápal, přece jen oba jsou prvotřídní kokoti, žejo, ale to, co je z mého absolutně sexpertního pohledu zcela neomluvitelné je, že nikdy neni přidán postřeh, který by snad někoho obohatil. Fakt se na to vyser, Vlášku. Korbiči, voe, nic neni probráno rychlejš, je to to samé akorát v levně nudném - asi jako tvé filmy. To, že tam hraje Menčetr s Čelzí a tam Žilina s Poznaní, z toho opravdu nedělá lepší phořáth.

Na vlastní Soči (2014) (pořad)

"Přátelé, kamarádi, my vám ty medaile přivezem." - Brandomíř Žágr

Šestý smysl (1999)

Pustit si tohle v jednu ránu byl jeden z mých absolutně nejvylízanějších nápadů, co jsem kdy dostal. Ten toxický odpad, co ze mě při lekačkách vypadl, by rozežral i mramorovou desku kdejakého nebože. Mam ale opačný problém. Občas nevidím něco, co bych vidět měl. Třeba lidi na přechodu, fronty, účty, zákazy, doporučený dávky rohypnolu,.. Nicméně mimo to, že mi občas ruka létala sama před oči a bránila mi ve výhledu, tak to bylo hodně silný. Maley Joel je jak ze sna a Bruce mam rád, už jen proto že vypadá jak frajer i s půlmetrovym čelem.

Prásk (1998) (pořad)

Bez rozhovoru s Pornellou by můj život nikdy nebyl takový, jaký by měl být. Nehodnotitelné.

Temný případ (2014) (seriál)

Áha, tak už konečně vím, k čemu mi byly ty neskutečně úmorné hodiny filozofie a seminář z náboženství. Kurva, když dát šest tak tady!!!