České století (2013) (seriál)

Dan Panda 88 hraje vlastně sám sebe akorát před 70 lety. A hraje to opravdu dekadentně. Já myslim, že při sledování tohoto veledíla, vy všichni bružousti, poznáte, co to je tvrdá televizní práce. Sedláček z toho vydžímal víc, než by dokázal Rosenberg po noční šichtě, i přes to všechno mám pár výtek. Absolutně mě vytáčí vložené titule titulů všech těch chrabrých Čechů. Samozřejmě, že kdyby to bylo v ružové a Comic Sansem, tak se samou radostí vyejakuluju na mou 300 centimetrovou úhlopříčku, ale pravda je taková, že hnusnější font použil snad jen Landa na svou kérku ''Gott mit uns'' , co má na bicáku. České Století je každopádně někde mezi Rosalindou a Bratrstvem Neohrožených a jen moudrý user čsfd rozhodne jakým směrem se nakonec vydá.

Karlův most (2012) (studentský film)

You, Phil, are awesome. :)

Policie Hamburk (2007) (seriál)

Actually not that bad, ale co čekat od neobjektivních diletantů nebo-li elitě čsfd. Prosťoučké prostředí je docela nezajímavé, vskutku, ale sympatická hlavní dvojice je minimálně na pohled příjemná. Oceňuji především často ironické chování některých postav. Policii Hamburk sledovat nebudu, ale když jí v televizi chytnu, tak si rozhodně nenabliju do kávy nebo na croasán, jak nektěří zde moudří. Zvláště ty, Paity, vrchní honikluku, porní experte a attention whore, speciálně pro tebe mam vzkaz - tvé k popukání altruistické komentáře k pornáčům jsou pro mě zábavné asi jako BDSM s osmiletou virgínou. V kontextu tobě pochopitelném je to něco jako animální gangbang, který končí tvým naplněným rektem. Smaž se z čsfd nebo na tebe pošlu Maďara.

Metráček (1971)

Film s absolutně nejhorším koncem v dějinách filmu. Každopádně kdybych se tahal s Tuničkou jako Jandák, tak se taky dam na politku, i když tu voranžovou kravatu bych nesnes.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Milane, seš tam? Kdybys viděl toho PanMámu, tyvole, Milane, pocem.. To bys blil, Milane.

Rozhovory před popravou (2011) (TV film) odpad!

Reportérka v rýži libující si, je naprostá vypočítavá svině, které jde jen o fejm a tak velmi empaticky vypovídá vězně odsouzené k smrti. Ok, whatever, taky chci prachy a sjíždět obě dírky nosní, vrchol ovšem přichází v dobu, kdy se na scénu dostává k smrti odsouzený gáj a reportérce je velmi nekomfortní s ním hovořit. Došel jsem tedy k poměrně jednoznačnému a striktnímu resumé. V Číně žijou žluťáci. V Číně se nepenetruje do mrtvé ženy. V Číně se veřejně homofóbuje. V Číně se bežně dostává propagandistická mrdka do TV. V Číně má každej kamaremana na ejčDý kémru, ale na auto ne. Nechci být nepřející, ale doufam, že se okolní mocnosti spojí a v čele s Nepálem a Mongolskem Čínu zničí!

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Je to takové ze života. Lidské asi jako náš prezident. Pro národ knedlíků fajn ''oddechovka'' u které ''můžou vypnout'' a neřešit hlouposti po náročné šichtě. A co, vole? Třeba objevíme nového Cary Granta.

U konce s dechem (1960)

Tenhle film je pěkná slátanina, ale má neskutečné kouzlo. Je mi přímo do pláče z toho, že frajery jako byl JanPavel hrajou teď mamrdi jako je Chčejning Totem a podobní nýmandi, kteří se herecké škole vyhnuli s lehkostí, se kterou Belmondo tady pálí žváro za žvárem. /// Sheeni Saunders, stále tě miluju.

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad)

Nepopírám svou úchylky a zároveň své gylty pležr v podobných pochybných soutěžích. Ovšem pár věcí mě vždy zarazí. Ti dva chlapci vykutálení vtipní moderátorští, no, ty víš, o kom mluvím, ty Pýčo Rauši a ty šulínku Agáte Pracharzy. Vy dva jste jako taková, hm, malá černá tečka na nevěstinných bilých šatech nebo jste jako jedna chudinka pampeliška mrtvá v žlutém poli plném radosti nebo jste jako židi v Norimberku v roce 1938... no, jste prostě špatní! To je jedno velké mínus a to druhé přichází s druhou částí tohoto spektakulárního pořadu. Vždycky jsem se nemohl nabažit zjevnou demencí účastníků a nebo jsem se v lepším případě přímo zakuckal (kucky, kucky) kvalitním Březňákem, jak jsem byl u vytržení z qualitních výkonů kontestantů, ovšem nechápu, proč mám být ochuzen o dvacet minut neřízeného smíchu tím, že se ti roštáci z Primy rozhodli pro jiný koncept. Pro horší koncept. Zpovídáním těch šašků se nedozvíme nic zajímavého a jen zbytečně přicházíme o pohled na hloupé pokušitele svého štěstí. Primo, ty blbá hoe, pokud tohle neni šPrým, tak si na protest už nikdy nenamaluju zdi Primalexem.