Prázdniny v Římě (1953)

Při pohledu na Gregoryho křivou držku by mě zajímalo, kolikrát přes ní dostal. Někde jsem slyšel, že to je údajně nejhezčí chlap, co kdy žil. To tak, vole, tenhle křupan, co nosí kravatu zastřcenou v kalhotech a neni mu rozumět slovo je možná tak nejzdařenější karikatura na správnýho chlapáka. Kult žije, Audrey je bellisima.

Mladé pušky (1988)

Emilio je oficálně nejlepší Billy the Kid ever. Kris Klakson si může vyleštit svoje countryovský tágo. Nicméně smrt Charlieho (ha, seru na spoilers) byla pro mě srovnatelná se smrtí Boromira aka jeden z těch nejemocionálnějších momentů, co mi kdy film způsobil.

Domácí mazlíček (2008)

Příběh sice nadmíru stupidní, ale místy jsem se dost zasmál a Emička Kamínková, coby neupravená nerdka, byla nádherná. Další hvězdu za Huga Hefnera, musim podpořit vzdáleného příbuzného, víšjak.

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál) odpad!

Tipuji, že pravidelnými diváky jsou lidé po lobotomii nebo vězni, co nemaj v cele nic jiného než program s homopsem Koksem. Zdravíme Davida. EDIT: Zdravíme i Petra a další polityšns.

Gympl (2007)

Ha, tak ono to je prý nereálné. Milí pseudomoralisti, vy všichni předospělí, co jste ze školy vyšli před deseti lety nedejbože ještě za komanče, pochopte, že takhle to v těch školách skutečně chodí. Dokonalá ukázka současných gymplů. Já musim říct, že (jakožto absolvent údajně druhého nejprestižnějšího gymplu v Plzeňském kraji) jsem v tom nespočetněkrát našel situace, které znám z vlastních zkušeností. Srovnání s Humuskem a Morgošema neni na místě, ty filmy jsou diametrálně odlišné. Holt ne každej sedí doma a čte Kerouaca, někdo chodí i ven.

Michael Collins (1996)

Liam Neeson je bezpochyb vynikající herec a můj velkej oblíbenec, ale je znatelně starší než Michael Collins a to poměrně kazí dojem z celého filmu. I přesto všechno je to pořád výbornej film s krásnou britskou angličtinou.

Barva peněz (1986)

Těžko budu i filmu s Newmanem objektivní, ale i tak se jedná o výbornej snímek lehce srovnatelnej s mladším předchůdcem Biliárovým králem. Hlavně mě překvapil Cruise, kterej zde má dvě role - naivního dobráka a arogantního frajera. Za tu první ho proste nejde nemít rád, za tu druhou naopak nejde mít rád, ale to jen ukazuje, jak moc dobrej herec to byl. Barva peněz by si tak zasloužila ten třetí díl, který by se odehrál v duchu toho soubuje Učitel vs. Žák. Óóó, Eddie Felsone, budiž ti země lehká.

All Eyes On Sharon Tate (1967)

Kráska Šeron a její cesta k filmu. Doufam, že bude pokračování, kde bude zahrnut její románek s vynikajícim muzikantem Mansonem a sprostá vražda od zahořklého prznitele dětiček Kameradschaftspolizei Romana Polanskiho.

Okno do dvora (1954)

Augustinus Aurelius by si tenhle film užil až až. Jak on o presumpci viny filozofoval celej život, tak Hitchcock díky ní uvařil dvouhodinovej psychologickej pokrm. Možná že jen toho napětí bylo trochu málo.

Zpívá celá rodina 2013 (2013) (pořad) odpad!

Hmm, Trávníček to moderoval aspoň nalitej. Sabině občas vypadla kozička a soutěžící byli dementi. Tohle je nůďo.