Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

No, za první dvě série bych dal hvězd klidně deset, ale pak to šlo do hrozných hoven, že tři hvězdy jsou až až. Ted je oficiálně největší zoufalec a potvrzené je to tím, že si jako matku vybral krysu. Chození s krysami je špatné, na golfu to nevypadá dobře.

Andílci (2008) (seriál) odpad!

Hlavní postava je Tudor a neni to Jindřich VII. Byl jsem neomluvitelně mystifikován.

Mořský vlk (2008) (TV film)

Výborně, výborně, výborně!... Nikdy by mě nenapadlo, že mě bude takhle bavit německej tříhodinovej televizní film. 61% Absolutně neodpovídá a místní mudrcové by si měli vytáhnout hlavu z prdele. První část je spíš dramatická, rychlá, syrová a druhá je romantická a pomalejší, ale o nic míň kvalitní. Hlavně kráska Petra SS mě bavila (tak moc, že jsem vypustil noční dávku frývidea). Vlastně to vůbec nevypadalo německy. Achjo, tohle bylo tak dobrý, že mam náladu rituálně zapálit nákýho černocha nebo udělat podobnou kratochvíli.

Noc a mlha (1956)

Poměrně klišoidní dokument s otravně vtíravou hudbou. Co bych ale ocenil jsou dobové syrové záběry bezhlavých těl a dalších legrácek, které mně byly dodnes skryty. A zajímavý byl i návrat do táborů v roce 1955, kdy se očividně o tábory nikdo nestaral, tak jak tomu je v dněšní době. Co mi ale chybí jsou náglovský pornáče. Tak už himmler-herrgott-krucajs-eliminent někdo vyhrabejte Mengeleho tejpy. Vždyt nás přece všechny zajímá, jak polosešitej beznohej jude klátí svý dvojče. Nebo ty kápovský večírky plný nezávaznýho seksu o kus žvance. Však dobrá hospoďine pro jednohubku i přes plot skočí. Teda pokud neni elektrickej.

Den poté (2004)

Snesiltená sračka od nejameričtějšího direktóra SS-Hauptscharführera Emmericha s homokrálem Zkrocenou horou Jakem Gejhaalem.

Volejte Novu (2003) (pořad)

Už i chudák ZAZA začíná být vtahován do hry o to, kdo zavinili 10 miliard, které by měla Česká republika, pokud nevyhraje soud ve Štokólmu, zaplatit skupině Rounlada Lógra. A já se ptám, proč proboha ZAZA? :((((

Snídaně (1994) (pořad)

"Dal bych si snídani hovno, děkuji." "Víte, máme pro vás speciální nabídku prvotřídní sračky. Její výhody vám jsou jistě známé, ale nedá mi nezmínit mazlavost a krkem dokonalá procednost." "Interesantní, kde mi na plato naservírují tuto delikatézu?" "Na Nově, pičo"... Takže ne, s tímto pořádhem se snídat nedá. Hvězdu dávam každému z Tomášů, kteři jsou prostě výborní.

RedNews (2012) (pořad) odpad!

Rozhodně edukativnější pořad jak zprávy na Nově. Kamile, slyšíme se?