Andělé (1994)

Vážně to měl Danny Glover zapotřebí? Asi jsem na to málo Američan, ale tahle překýčovitá kokotina na mě teda nezapůsobila. Snad v každé scéně je minimálně jeden klerofašistickej plk a moralizujícné moudro, co mě ale sere nejvíc je ta chtěná trapnost. Ten film chce být trapný a veškerý l'humour je postavený na groteskních scénkách, které pobaví buď diagnostikované debily nebo těhotný mámy. No, prostě fraška nad frašku nehledě na sportovní nonsens, protože tým na začátku všechno prohrává a jsou poslední, najednou párkrát vyhrajou a jsou v boji o ''titul'' (nevim, co to je titul, v MLB se hraje o Světovou Sérii) a poslední rozhodující zápas vyhodí kouče. Wtf? Takže konečné resumé zní takto - Všem wack Andělům spálit křídla a hodit je na gril.

Stop (2001) (pořad)

Jen díky tomuto pořadu jsem stále naživu.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

HorrorVamp Vohol se, chlupy jsou přežitek.

Smrt v Šanghaji (2010)

Největší slabina jinak dobrého filmu je John Kluzák a jeho neumětelství. S věkem navíc čim dál víc vypadá jak otylej vypitec ze čtvrtý cenový, ty skupino. Jinak Li Gong, na to že jí je snad 80 let, vypadá stále jak typická dětská pornoherečka.

Rain Man (1988)

Drama? Já se bavil jak málokdy. Výborná komedie.

Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

Uršule bych narval citron do prdele a poslal jí do Treblinky, protože to, co tady předvádí je regulérně zločin proti lidskosti. Jinak je to celý samozřejmě špatnej vtip. Troškovskej l'humour, infantilní novácká hudba a prase Postránecký v hlavní roli je jedna z těch nejhorších kombinací, co kdo stvořil. Causa bibendi zcela očividná, protože jsem si na uklidnění musel dát vodku na exkrát. A zajímalo by mě, jak probíhaly castings nebo prostě jak se jim povedlo sehnat tak otřesnou skupinu (ne)herců.

Umění smrti (1989)

Bylo by silně nekorektní, kdybych tento film hodnotil hvězdičkama, protože mě během sledování několikrát srazila únava/nemoc/heroin a tak jsem ho spíš poslouchal, než sledoval, ALE prvních dvacet minut jsem viděl a to byla teda řádná PÍČOVINA! Takže menší shrnutí prvních dvaceti minut - Chčije. Jonathan jde domů. Bjač ho málem srazí autem. Jonathan se na ní zle podívá (neskutečně trapnej pohled vraha). Bjač jede dál a málem sundá jiného nešťastníka (krejzy situace, kdy bjač zjišťuje, jestli je ten človek v pohodě a Jonathan řiká, že nikoho neviděl, uuu, psajko). Přitom nabourá Jonathanovi auto. Jonathan jí vytáhne z auta a pozve domů. Nabídne jí kafe, ona chce pivo (vždyť řidí, copa). Jednou si lokne a najednou ''musí jít'' (za to bych jí dal minimálně lowkick). Jonathan jí chytne a ptá se, jestli jí ještě někdy uvidí. ''Zítra oběd'', odvětí sličná bjač. Jonathan jí doprovodí k autu. Cestou domů potká ležíčího a dokopaného Erica v uličce. - Pak jsem usnul.

Bolek a Lolek (1963) (seriál)

Tyhle dva latentní homochlapce jsem nikdy neměl rád. Dva zmrdi, jeden bez vlasů a druhej se silně feminimnímy znaky, tropí spoustu legrácek, ale celé je to podané tak strašně kýčovitě a jakože zábavně, že bych za autory rovnou šoupl do gulagu. Je zločin to pouštět dětem a nevím, proč se tomu tak stále děje. Na druhou stranu některé silné jedince tato série o dvou labilních Pšoncích nakopne k prozření, po kterém si uvědomí, že nikdy nebudou chtít dopadnout jako oni dva. Já jsem prozřel a nyní jsem hezký, bohatý, inteligentní a všemi adorovaný mladý muž. Ach, dzięki skurwiele...

Pablo Escobar: Kokainový král (1998) (TV film)

Stopáž hrubě nedostatečná a příběh Mr. Mustáže je osekaný, jak to jen šlo. To měl zas nějaký Duplák sen o tom, jak bude slavný dokjůmentarista a přitom vytvořil jen skandálně průměrný softporno. Jinak aby nebylo mejlky, tak kokainovej král je jen jeden a tím je Řáhol. Dále bych rád odkázal na komentář uživatele kapsomuta a zároveň mu sdělil, že na jeho párty nikdy nepůjdu, protože pokud je tohle dokument podle jeho gusta, tak jeho gusto musí být nudné a nezáživné asi jako lesbian anal-to-anal porno. Snad jen za pytlíček kokajínu bych tu účast zvážil.

Nepřítel před branami (2001)

No, viděno podruhé a musim radikálně měnit hodnocení, protože se jedná o klišoidní mrdku kolosálních rozměrů. Nehledě na jazykový nonsens v podobě debaty náglovskýho snajpra a ruskýho pionýra. Snad jen ty souboje jsou hezky udělané.