Sportovec roku 2013 (2013) (pořad)

Lucie Odporná. Tomáš Flus. Viktorka Žyškoff.

Americké psycho (2000)

Tohle je absolutní unikát. Nepopsatelná věc. Skutečný kult. Legendární záležitost. Hrozně si libuju v hledání miniaturních odkazů a vtipů, kterými je film prošpikován, ale snad by se slušelo říct spíš promrdán, viď, Patricku. ------ EDIT: Po přečtení si několika komentářů od hnijících ješteřích kreatur, které se zde vydávají za znalce, jsem usoudil, že kdokoliv kdo dal tři hvězdy, tak je stoprocentně diagnostikovatelný debil a film absolutně nepochopil. Tímto zdravím kleomrdku, Čuvala, CunamiXXX a další magické mudrce, kteří sežrali HOMOmounovo hovno a přeji jim spoustu spálených jídel, doprávních zácp, píchlých pneumatik a nepříjemných sousedů. Ano, až TAK vás nemam rád!

Transformers 3 (2011)

Dal jsem asi dvacet minut, na tyhle transexuální pochody prostě neni můj transnaturální mozek uzpůsoben...

The Class of 92 (2013)

Generace, která ovlivnila miliony lidí. Generace, která i mě přivedla k fotbalu. Generace, která mě přivedla k Manchesteru United (v tomhle jsem ale naštěstí dospěl - wafc). Skvěle natočený dokument, který přiblíží začátky kariér všech šesti borců (Beckham, Scholes, Giggs, Butt, Gary, Phil). Dílo obohacené o méně známé fakty, záběry, obrázky, rozhovory... Jsem strašně rád, že tohle vzniklo.

Zmizení dámy (1896) odpad!

Já teda nevím, podle mě není možné, aby živou dámu proměnil v kostru a nazpět. Jasný židobolševický podvod!

Temný rytíř (2008)

Co se to s tebou stalo, Patricku Batemane? :(

Poslední prázdniny (2006)

Po zhlédnutí jsem si chtěl uříznou ruku, ale došlo mi, že když spácham takovou kardinální chybu, tak nebudu schopen sem napsat pochvalnej komentář, no pochvalnej. Protože je mi vytýkáno, že jsem příliš sprostý, tak se pokusim vyvarovat vulgayrismů. V hlavní roli je asi ta nejhorší herečka na světě (Ljuba Krbová právě vyskočila na předposlední místo), sekunduje jí vyhořelej gangsta LL Príma James a soudruh Depardějovič. Při pohledu na tuhle skvostnou trojku se mi několikrát udělalo blivno a jediné vzrušení spočívalo v tom, jestli si zebliju svůj mramorovej stůl nebo to stihnu na hajzl, hajzle. Tenhle film je taková legrace, že si jsem jist, že scenář napsal sám vrchní buk Troska. Při scéně na okně jsem doufal, že to tý kakaový bachyni uklouzne a rozseká se dole o Kaškaj, konec filmu, věnováno královně. Ach, já bláhový..

Hartova válka (2002)

Varování!!! Film obsahuje jedno z těch nejtrapnějších a nejpatetičtějších salutování v historii filmu.