Univerzální uklízečka (2005)

Mr. Beana mam moc rád, ale je vždycky příjemné vidět, že Atkinson je skutečný herec a ne nějaká retardovaná figurka.

Les Arbitres (2009)

Ano. I tohle jsou lidi. Povinně ukázat každýmu hospodskýmu buranovi, co jen použije nějaké to pejorativum na adresu pana sudího. A jako přídavek mu o hlavu rozflákat půllitr s vyčpělou a tradičně nechutnou desetinou.

Bílí zabijáci (2003) odpad!

Bílí žraloci hrající si na tygři žraloky, znějící jako tygři. Uuáááárgh. Naprosto dechberoucí scény, kde žraloci překusujou či snad hlavou rozráží ocelové pláty. Drsné scény v hospodě, kdy místní híro silácky odmítá a dehonestuje bulharského mafyjánského kápa (kterej vypadá, jak ze špatnýho německýho incest porna), aby záhy vystavil v nebezpečí svou rodinu. Kulervoucí dialogy mezi spasitelem a senátorem (?), kdy situace je už fakt kurva vyhrocená do stavu ''Je to buď zabít, nebo být zabit!''. Bohužel jsem konec zaspal, a tak tedy nevím, jestli nastala apokalypsa a nebo Dean Cocktrain zachránil všechny surfaře a bitchvolejbalisty. Fandil jsem mutantním žraloků, takl snad to Lerner úplně neposral.

Jak si přeješ (2013) (amatérský film)

Wow. Jsem konsternován tím progresem, který pan žežíšér zaznamenal od trháků jako třeba Jsem kapr nebo S pravidelnou sračkou. Každopádně je opravdu takový problém koupit dva debilní majkrofónky, aby se to dalo poslouchat, pane Korpíč? ---- Když jsem to toho 14. 1. hodnotil, tak to mělo honosných 69%. Pouhých 14 dní poté je to na polovině. Málo kámošů, Kopíči? ---- Po dvou měsících jsem se vrátil do jámy lvové a koukám, že to padlo na smutných 23%. Ach, Kubo, to je mi líto.

Rivalové (2013)

Akorát mě mrzí, že seladona, jakým Hunt aspoň z poloviny byl, hrál takový přebukvělý teplák.

20 chytrých rad (2004) (pořad)

Spíš než souhrn rad, je to ukázka největších nechutností, v kterých lidé žijí. Řáholcovitě zelená kopuelna je sice odpornost, ale skryje jakýkoliv vomitus.

Discopříběh (1987)

Aneb jak jsme se v Plzni pokusili natočít veledildo. Mam radost z toho, že všechny dominanty v čele se Škodovkou, panelákem, Škodovkou, panelákem, Škodovkou, panelákem, logem Škodovky na paneláku, ''Kontíkem'', Škodovkou, panelákem, trolejbusem, panelákem BYLY VIDĚT!!! V Plzni stejně nic jinýho není. Jen kulturně deficitní wafc.

Masakr na střední škole (2003)

Doporučuju na příjemné páteční posezení s přáteli (silně posilněnými strohem a absintem). Tohle neutáhne ani Adolph.

Čas probuzení (1990)

A člověk by se bál, že se z toho DeNyro vyhrabe za tejden, sbalí tu bloďatou čik, koupí si Buick, založí firmu, zplodí pár bastardů, přestěhuje se na Waikiki, nechá si vybělit zuby, začne psát vzpomínky, dá se na islám.. Ale ne, naštěstí se to nestalo. Pozorný divák si všiml miniroličky Vina Fízla - Škoda, že tenhle ropák nebyl tím, kdo byl ochořen, protože tím by nám zůstalo skryto jeho herecké neumětelství a slizký projev na věky věků.

Jako zabít ptáčka (1962)

Po nudný půlhodince se z toho vyklubala nakonec parádní podívaná. Snad je jen škoda, že Gregoryho rozšláplá držka byla všudypřítomná. Duvall za dvouminutouvou roli ukázal větší porci herectví, jak Peck za dvě hodiny. Druhej díl v podobě Jako zabít Gregoryho Pecka si snad vezme na starost Rodriguez a dočkáme se uřezaných černých genitálií v Gregoryho křivym ksichtě. VAROVÁNÍ - Pokud jste jak já přecitlivělí na lekačky, tak pozor.