Tornádo nad New Yorkem (2008) (TV film)

Nádhera. Další z mistrovských kousků režiséra Kovácse. Spousta neotřelých nápadů film dotahuje téměř k dokonalosti. Fanouška špatných filmů dovede snímek až na vrchol zvrhlé rozkoše. - 100%

Bouře meteorů (2010) (TV film)

V hlavní roli unbinilium, neboli tajemný prvek 120. Tento nebezpečný prvek je obsažen v meteoroidech, které bombardují San Francisco, se kterým to nevypadá vůbec dobře... Bouře meteorů je parádní film, který je přímo napěchovaný vědeckými nesmysly. Většina postav se chová tak, jak se v podobných filmech očekává, tedy jako polodebilové. Svět tradičně zachrání jaderné zbraně. Takže je tu vše, u čeho se zvrhlý fanoušek špatného filmu dobře pobaví a zasměje. Film natočil oblíbený režisér Kovács ve spolupráci s kanálem SyFy. Jasných 100%

Ledová smrt (2010) (TV film)

Metan, to je noční můra všech metanistů. Na Aljašce, potvora jedna, zcela zvlčel, a vyskytl se zde, navzdory svým fyzikálním vlastnostem, dokonce v kapalném stavu. A když už methan zvlčí, je ho tolik, že kdyby toto množství uniklo do ovzduší, zahubí veškerý život na Zemi! Naštěstí se zde vyskytuje i vědec, který má tradičně né úplně chytrou manželku a dvě lehce retardované děti, protože jeho genialita nějak musí vyniknout. Nemusíme se bát, chlapík všechno zvládne, když plyn vyhodí do vzduchu, a to dokonce bez použití atomovky. Reakce je to tak dokonalá, že všechny ty miliardy tun kapalného plynu shoří během cirka deseti sekund a je konec. Po polibcích a plácání po ramenou, se svět stává opět krásným místem pro život a divák, dle své nátury, se může šťastně smát nebo vzteky řvát. Na Zillerově stupnici pěkných 80 %.

Běžící Terč (2000)

Mistr Paul Ziller tentokráte zavítal na půdu akčního filmu. Snímek opepřil nejen svojí režií, ale aby nebylo všeho neštěstí dost, napsal k němu i vlastní scénář. Nevím, co si kdo od tohoto filmu mohl před jeho shlédnutím slibovat, neboť blbost a pitomost v podobných filmech jenom kvete, ať v něm hraje Stallone nebo drak Wilson. Ovšem tento kus se řadí, co se týče slabomyslnosti postav, až na samý vrchol pyramidy akčního filmu. Všechny postavy jednají nelogicky, jsou absolutně nesympatické, navíc zápletka filmu je tradičně zcela nesmyslná. Bohužel však, tentokrát všechno to neumětelství, které jindy dovede u Zillera náramně pobavit, v tomto případě tolik nefunguje. Na druhou stranu, není to vina pouze režisérova, ale největší roli zde sehrává fakt, že akční filmy (zejména s důrazem kladeným na bojová umění), jsou prostě infantilnosti samy ve své podstatě, a s tím nenadělá nikdo nic. Ani Paul Ziller. Bohužel slabších 60%...

Kurs sebeovládání (2003)

Film by byl celkem dobrý, ale má, alespoň pro mě, dvě nepřekonatelné slabiny. První, která znalého nepřekvapí, je standardní Sandler, jehož výkon je, eufemicky řečeno, slabý. Druhá hrůza, při které mi za autory bylo opravdu stydno, je scéna ze stadiónu, která je tak trapná, až to bolí. Proto 45 % je až až.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Tak tedy, tohle bylo opravdu dost slabý. Asi nejhorší film s Nicholsonem, co jsem viděl. S odřenýma ušima 20 %.

Super Tanker (2011) (TV film)

Vážně příšerná blbost! - 70 %

Superžralok (2011)

Lidi jsou opravdu divný. Hlavní rozdíl mezi tímto filmem a Čelistmi (který asi skoro nikdo nevidí), je v tom, že přeceňovaný Spielberg tu jeho slátaninu myslel vážně! Takže, na rozdíl od Čelistí, mne tento film pobavil a dávám 100 %.

Smršť nad Pacifikem (2005)

Druhý nejlepší film od Jima Wynorskiho, který nejen poučí, ale má dokonce i léčebné účinky. Úvodní nouzové přistání, kdy křídlo letadla nejprve bez problémů přepůlí ohromný železný stožár vysokého napětí, posléze, bez zjevného poškození, tímto křídlem ještě pozuráží asi deset dřevěných telekomunikačních sloupů podél silnice, je prostě geniální. Dále, mohutná přestřelka na palubě dopravního Boeingu mě poučila ve dvou dalších oblastech. Za prvé, že zásobníky libovolných střelných zbraní jsou prakticky bezedné. A za druhé, že pověsti o tom, že střelba uvnitř letadla může přivodit jeho zřícení, jsou pouze babské tlachy. Závěr tohoto povedeného filmu, kdy Boeing 747 po tom, co mu dojde palivo, pohodlně přistane a nezabrání mu v tom dokonce ani silný hurikán, natož nezpevněná přistávací dráha, zcela vyléčil moji fóbii z létání, která byla opravdu nesmyslná. Díky Jime, 100 %.

Útok dvojhlavého žraloka (2012)

Efekty od studia Asylum jsou skvostné, fanoušci je miluji a těší se na ně. Ovšem scéna z tohoto filmu, kdy žralok pod vodou útočí a zuřivě se zakusuje do dětské gumové panenky, je převratná a měla by vejít do dějin filmových efektů (zisk Oskara?). Znalci nemohou ocenit jinak, než plným počtem - 100 %.