Démon zatracení (2019)

Na film ma navnadil titulný obrázok. Obrovská škoda že to nebolo také ako som čakal. Začiatok famózny, milujem horory s čarodejnicami a nakoľko ich veľa nieje a tento mal taký začiatok strašne som sa potešil. Neskôr sa však film prehupol do nudnej rutiny kde pochváliť sa dá azda len kamera a výborné masky. Na veľkú škodu, síce čarodejnica vyzerá skvelo a krvavé scény sú výborne (deti sa teda nešetria) je ich strašné minimum, vlastne na začiatku a na konci. Inak sledujeme celý film hlavného hrdinu ako špehuje witch u susedov. Bohužiaľ a naozaj ma to mrzí lebo tento film mal potenciál na 5* , musím dať 3* a záver je taký že je to čistý priemer.Na neznámu novinku však aj tak doporučujem.

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Za mňa výborné. Skvelá kombinácia humoru-drámy-akcia no a vyšetrovania. Marka mám rád, a som milo prekvapený aká bola chémia medzi ním a Winstonom. Síce sa s akciou šetrilo ale keď bola tak potešila. Viem, že je veľa takýchto filmov ale nemám prečo dať menej ako 4* bavil som sa skvelo.

Díra (2019)

Vynikajúca novinka od netflixu. Skvelý námet, konečne tu je niečo nové. Film tak isto chce podať aj nejaké to posolstvo a každý si z neho zoberie svoje. Má to tempo rýchly spád aj keď musím povedať , že začiatok ma bavil ohromne ale ten smer akým sa to potom vydalo ma už až tak nenadchol tak isto ako koniec ktorý bol skôr na škodu. Ale inak skvelá novinka a rozhodne doporučujem.

Chata (2019)

Kto druhému jamu kope sám do nej spadne, alebe respektíve kto dráždi psychopata zle dopadne.Vynikajúce, atmosferické psycho s prvkami hororu. Chata bola skvelá, výborné prostredie a herci. Pointa bola celkom skoro prezradená a jednoznačná no som zato rád, určite lepšie ako zbytočne špekulovať o čo tam vlastne šlo.Koniec zbytočne predlžovaný ale páčil sa mi a normálne som Riley aj fandil(minimálne za toho psíka). U mňa solídne 4* .

Patients of a Saint (2020)

Neskutočná ale naozaj neskutočná nuda. Hrozní, nesympatickí herci v béčkovom zombie braku. Hrozne dlhé a snáď nekončiace no a ako sa to vlečie, ak si to pustíte unavení zaručene zaspíte. Fandiť sa nedá nikomu, keby tam tak dali aspoň peknú herečku aby sa bolo načo pozerať. Maximálny súhlas s Livingdeadom koniec som už len pretáčal. 1* aspoň za masky.

Mořská horečka (2019)

Nato že tu určite nebolo utopených veľa peňazí to nie je až také zlé. Príbeh je klasický, pár námorníkov , infikujú sa niečím neznámym a postupne umrú. Po hororovej stránke je plusom vybuchnutie očí ale inak nič. Postavy nie sú veľmi sympatické akurát tak to zachraňuje Hermione ktorá je celkom pekná. Koniec dlhý a nato že je film v podstate krátky nudí. U mňa také 2*.

Vyproštění (2020)

Parádna akčná bomba. Chris je sympaťák a film je naložený akciou ktorá je v podstate stále. Mne osobne pasovali aj tie emotívne vsuvky. Akcia je natočená výborne , je prehľadná a streľba tak isto krásna. Koniec sa dal čakať. Soundtrack dobrý.Na plný mi však chýbalo niečo výnimočné. U mňa silné 4* .

A Few Less Men (2017)

Treba povedať, že je to rozhodne o veľký kus slabšie ako jednotka, no aj napriek tomu som sa bavil. Veľa vtipov šlo mimo mňa ale boli scény kde som sa kvalitne nasmial. Je to krátke , ubehne to rýchlo a herci sú sympatickí. Mne proste táto partička prirástla k srdcu a pri tom príhovore v kostole som sa šúľal od smiechu. U mňa za 3* ale v pohode jednu prihodím a pokračovanie by som rozhodne chcel, aj keď je jasné že sa tak nestane.

Behind You (2020)

Milujem duchariny tohto štýlu, no väčšinou bohužiaľ narazím na priemer alebo skôr podpriemer ako tomu bolo tu.Pritom to začalo naozaj dobre.Nejaký démon v zrkadle, ktorý sa chce dostať von.Áno je to obohraté ale to by mi vôbec nevadilo. Čo mi však už vadilo sú nulové lakačky (jedna sa ako tak dala) , démona neuvidíme v plnej forme čo je škoda pretože nevyzeral najhoršie no a klasicky tupé postavy ktoré vreštia. Jediný sympaťák tam bol ten chlap. Strašenie príde na konci ale tiež je to skôr len hľadanie malej kde nič poriadne nevidno . Slabé, slabé veľká škoda, potenciál to rozhodne malo.

Fantasy Island (2020)

Taký ten klasický horor čo ide normálne o 20:00 v telke a 10 ročné deti budú hotové čo to videli. Niečo strašidelné teda rozhodne nehrozí.Tak isto celková pointa je naozaj úplne blbá.Natočené je to však pekne, na Lucy a Maggie sa riadne dobre pozerá a vyložene nudné to nie je. Aj keď teda by som to o tých 10 minút kľudne skrátil. Slabý priemer ale na nudný večer nie až také zlé.