• Thriller

Thor: Temný svět (2013)

Lepšie ako Jednotka, viac zábavnosti sem tam to niekde viazlo ale fajn sa dalo na to pozerať. Osobne mi Loki prišiel zaujímavejší ako Thor.

Michael Kohlhaas (2013)

Už len pre výkon Madsa Mikkelsena stojí za to ten film vidieť. Áno aj ja som čakal Braveheart ale chvalabohu sa nič také nekonalo a ten film ma absolútne dostal. Bol úžasný a skvelý a Mads je jeden z najlepších hercov súčastnosti. Veľké plus a veľkých 5 hviezd tomuto filmu. Je síce pravda že z hrším hercom by to asi nebolo také super ale z Madsom je to o triedu lepšie.

Vše je ztraceno (2013)

Fajnový film. To len pán herec dokáže utiahnuť 106 minút sám na plátne. A je aj pekne vidno že keď sa niečo poserie tak sa poserie úplne všetko a to mimo poradia :) Mnoho ľudí by už dávno pilo slanú vodu po 30 minútach filmu :)

Nevyřízený účet (2013)

Lepšia Stathamovka podľa mňa. Táto rola celkom Stathamovi sadla a dalo sa na to pozerať. Hneď každý vie ako to dopadne a aký bude dej ale fajn sa na to pozeralo. Oddýchol som si pri tom.

Neporazitelní (2013)

Výborné ale nejak čosi tomu chýbalo, ale bavil som sa fajntasticky. Humor mi tam sadol a zopárkrát som sa nahlas zasmial, a vlastne celé to bolo super. Začiatok ma dostal a som potom nevedel čo čakať, hoci som vedel o čo pôjde. Bitky v aréne boli tiež super urobené. A ten záver som sa smial ako bláznivý supeeer :)))

Plán útěku (2013)

Možno som čakal viac, neviem ale nebola to nuda. Odsýpalo to veľmi rýchlo a bolo to celkom fajn. Nehralo sa to na nič, taký normálny akčný film 90-tych rokov. Mám radšej Sylvestera ale Arnold bol fakt že lepší.

Poslední skaut (1991)

Zasa som to videl a môžem napísať že najlepší Tony Scott a Bruce Willis. Jednoznačný KULT

Pravidla mlčení (2012)

tak bolo to veru dosť slabé.Nebyť nejakého pána Radforda a La Beoufa asi by sa to kukať nedalo. Vydržal som pri tom dokonca, ale nejak ma ani netrápilo ako sa to vlastne skončí. Bolo mi to jedno či a čo sa stane z dotyčnými osobami.Sú aj lepšie filmy.

Mama (2013)

Nejaké veľké prekvapenie sa nekoná, a nielen to prekvapenie vo filme, ale film ako taký. Atmosféru to malo, dalo sa to skuknúť ale raz stačilo. Od začiatku bolo jasné ako a čo sa stane. Napísal by som len že Slabô.