• Thriller

Rivalové (2013)

Pre mňa jednoznačne film roka. Všetko absolútne parádne a úchvatné. Som sa tešil na film ako malý chlapec a dostal som ešte niečo navyše. Mám rád F1 a tento film ma absolútne uchvátil a nebudem sa opakovať ako všetci ostatný že Bruhl bol skvelý, pretože celý film je skvelý.

Kšeft na jeden den (2012)

Celkom fajný film, Najskôr ma Adam strašne štval, ale tak nejak som si na neho zvykol. Roy v podaní Tima Rotha bol vynikajúci. Taký príjemný film na jedno-dve pozretia a nič viac

Zmizení (2013)

Za seba môžem povedať že absolútne výborný film.Síce sa dá niečo aj vytušiť ale to vôbec nevadilo, napätie od začiatku až do konca. A policajt v podaní Gyllenhaala je skvelý. Vrelo odporúčam každému.

Gamshijadeul (2013)

Fantázia a užil som si to. Film odsýpa jedna radosť a kórejci ma zasa raz potešili. Vôbec neverím že to má len 119 minút. Ale ako tak čítam tak si isto pozriem aj ten origoš a možno sa potom z hodnotením opravím. Uvidíme ale film ako taký bol fajnový, aj keď som originál nevidel.

Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)

Jedným slovom PARÁDA a veľká. dnešné roztžky medzi rodinami to je absolútna pohoda voči tomu čo sa dialo vtedy.

Blood (2012)

Absolútne výborný thriller. Zo začiatku som čakal kriminálku ale sa to zvrtlo a držalo my to v napätí až dokonca. Herci v hlavných úlohách výborný. Malý veľký film.

Jackpot (2011)

Z filmu som si odniesol dobrý pocit a tri skvelé veci do života. :-)) 1. Klincovačka je skvelá vec ale v správnych rukách :-)) 2. Nejedzte staré chrumky :-)) 3. Peniaze kazia charakter :-))

Dovolenkáři (2012)

Zaujímavo natočený film. Bonnie a Clyde v novom vydaní. Ale hlavne keď sa stretne neukojená stará panna z dosť pošahaným týpkom. Pesnička Power of Love získala úplne iný rozmer aký ste doteraz čakali. A na záver len dodám : Nikdy never žene.

Knězovy děti (2013)

Výborná komédia, pripomína my to kopec malých a krásnych vecí, ktoré zažívame dookola všetci. Troška by z toho natočil super zlátaninu ale toto len ukazuje na cirkev aká v dnešnej dobe je. Námet je skvelý a myslím že z neho vyťažili maximum aj keď by šlo možno viac, ale zasa potom by to bol iný film. Najviac ma potešil záver.

Hořící keř (2013) (TV film)

Absolútne výborný film, ktorý strčí mnoho českých filmov do kapsy ľavou zadnou. Herci výborný a vy budete mať mrazenie. Toto by si mali pozrieť všetci čo si myslia že za komunistov bolo fajn.