• Thriller

Empire State (2013)

Za dva dni zabudnem o čom to bolo. Ale na druhú stranu sa to dalo zniesť. Čosi tomu chýbalo, napätie alebo viac humoru? bol to taký guláš všetkého a nebolo to nejak vyšpičkované aby vás to nejak zaujalo, ale ako píšem na druhej strane to neurazí a ako jednohubka sa to dá pozrieť.

Politické kruhy (2009)

Ha!!! Je to funky zábava. Som sa bavil stále a smial ako blázon :-))) a pri tých fuckoch a f**ckoch absolútna bomba. Kde sa hrabú plitké americké komédie. Steve Coogan naprosto úžasný. Na neho sa nehrabe ano Slota zo svojím slovníkom .Kto má rád britský humor musí vidieť.

Nejvyšší nabídka (2013)

fakt som si tento film zžil. Atmosféra úplne super kamera parádna a Goffrey Rush tiež super. Lenže jediná chyba bola že za prvé som si prečítal recenzie a druhá to že od polovičky filmu tušíte že tu niečo nehrá. A pred koncom je vám jasné kto čo ako kedy a prečo. Inak fakt že super film.

Drogová válka (2012)

Nevidel som od J Too-a nič, takže len a len príjemné prekvapenie. Malo to atmosféru a akčné scény fakt že super švih. Síce boli len dve ale to nemení nič na tom že boli fakt dosť dobré. Záver ma nesklamal a hero typu Johna McClana tam veru nebol. Špina a drsné prostredie to len podtrhovali a od tejto chvíle ja nemým bratom veru neverím ani nos medzi očami :-)

Podfukáři (2013)

Nebolo to až také super a waaaaw ako som čakal. Ale pozrieť úplne v pohode sa to dalo, a to som pozeral neskoro v noci kedy sa my chcelo spať. Takže ten film niečo do seba má. Páčili sa my akurát Freeman, ktorý tam bol podľa mňa nevyužitý a Harrelson bol tiež super. Ako oddychovka môže byť.

G. I. Joe (2009)

Takto nejak má vyzerať letná zábava. Vidno ak niekto má rád tému ako ju dokáže skvelo natočiť :-)) a to som ani netušil že nejaký film a hračkách môže byť tak super zábavný :-). Eifelovka pekne padala a jaaaaaj dobrééééé to bolo :-)

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Na skvelú jednotku, ktorá sa my páčila sa to nechytá, ale dalo sa to zniesť v pohode. škoda nevyužitého potenciálu "Rock-a". Niečo si mohli tvorcovia odpustiť a niečo bolo fajné - bitka na stene a záverečná bitka o kufrík :-) Ale ako letné kino to nesklamalo.

Zpráva o Europě (2013)

výborný a krásny sci-fi film. Naozaj ma potešilo pozerať na vesmír a posádku v tomto filme. Potešilo ma to ako svojho času Sunshine ale samozrejme na tento skvelý film sa Europa nechytá. Aj keď bol výborný. K dokonalosti mu chýbal skorší príchod svietiacej chobotnice :-) -či čo to je :-).

Coffee Town (2013)

Je to fakt super komédia. Zasmial som sa schuti a fajn. fajn herci, vôbec nič podstatné my tam nevadilo. Takýchto komédií je v dnešnej dobe málo. Veľmi príjemná, oplatí sa pozrieť.

The Iceman (2012)

Nebyť M.Shannona tak filmu nedám 3 hviezdičky. Prečo? Pretože nič zaujímavé sa v podstate vo filme nedeje. Je to fajn natočené, ale myslím si že z tohto námetu sa dalo o dosť viac vytiahnuť. Nebolo to vyslovene zlé ale ani super. Len vďaka hereckému výkonu Shannona to film celkom fajn ustojí.