• Thriller

Odpojit (2012)

Výborné to bolo, dlho som odkladal pozretie tohto filmu, ale pozrel som a nebanujem. Normálne začínam premýšľať že sa odcvaknem od internetu, ale to by bol odo m%na pokoj všade a to asi nechcete :-) Normálne povinne by som to vysielal na školách v rámci výpočtovej techniky, pretože tý násť by to lepšie pochopili ako všetky tie poučky a ja neviem čo sa ešte učia.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Vôbec my to nesadlo. Asi preto, že sa to miestami tvárilo važne miestami humorne a miestami ako vyšité fantasy. Pri tomto filme my to fakt vadilo. Inak efekta neboli zlé a miestami som sa dobre zasmial.

Muž z oceli (2013)

Nikdy som nejak neinklinoval k supermanovi, predsa len tie jeho trenky ma odpudzovali :-) ale pozrel som si to, pretože ma zaujal trailer a režisér dobrého mena. A poviem že absolútne super to bolo, či už triky , ktoré stáli za to alebo celkové pojatie supermana. Nič načančané a krásne natočené. Mne osobne sa to páčilo a veľmi.

Shadow Walkers (2013)

Doslova ma nasrali tým koncom. Prečo??? No ale celkovo som to hltal od začiatku a čakal som ako sa to vyvinie. Fakt ma nasral ten koniec, ale z tým nič neurobím. Ani my nevadil začiatok v štýle MTV detí, režisér vedel ako má pokračovať a všetko bolo fajn a super až na ten koniec a ten ma teda serie neskutočne.

Kick-Ass 2 (2013)

Nečakal som zázrak, ale sklamalo my to. Nebolo to ani tak zlé, ako celok a dvojka to funguje OK len mne jednoducho sadla jednotka úplne super a asi som čakal viac srandy. Motehrfucker prezývka bola úplne úžasná a škoda že Stars and Stripes nedostal viac priestoru.

Naega salinbeomida (2012)

Tak tomuto hovorím film z veľkým F a to nepreháňam vôbec ale vôbec. Akčné scény sú absolútne super a tá atmosféra tiež. Nútilo vás to pozerať do konca a že luxus. Troška to síce balansovalo na hrane temnej krimi a akčného filmu ale inak fakt niet čo vytknúť.Podľa mňa jeden z tých najlepších tohtoročných filmových zážitkov aspoň čo sa mňa týka.

SuperClásico (2011)

Moc vychválené ale zasmial som sa od srdca, čo sa nedá povedať o vätšine amerických komédií.

Útok na Bílý dům (2013)

Skrátiť, pridať trochen brutality a Channinga vymeniť za Butlera a je z toho letný biják ako vyšitý. Dej my prišiel naťahovaný ako žuvačka pedro. Nečakal som zázrak a dostal som klasického slabšieho Emmericha. Jedno pozretie úplne stačí. To na Butlerovi som sa bavil viac. A ubral som lebo na letnú zábavu málo a preskočilo to aj Olympus Has Fallen a ten je lepší o triedu. Za moc peňazí som dostal málo hudby veru.

Kohout na víně (2011)

Dostal som sa k tomu filmu ako slepé kura k zrnu a bavil som sa čakal som len príjemnú komédiu a môžem povedať že ma vôbec nesklamala. Na pobavenie výborná komédia fakt že jo :-)))

Osamělý jezdec (2013)

Nebolo to až také zlé, ale straaaaaašne straaaaaaaaaaaaaašne uťahané jak sopeľ :-))) Deep bol výborný a akurát som nepochopil toho deda a chlapca. Na ktorého svätého to tam bolo? Vie my niekto odpovedať? škoda toho filmu a veľká.