• Thriller

Tanec mezi střepinami (2012)

Film má, skôr nemá žiadny dej, je to jedno hudobno tanečné vystúpenie, ktoré je absolútne super natočené. Inak ja osob ne by som tam žiadne slová nepoužil. Nenudil som sa ani nachvíľku. Hudba navodzovala krásnu atmosféru a pritom všetkom ja nejak folklór nemusím, ale bolo to dobré. Kto má rád folklór a krásne zábery našej prírody, tomu to vrelo odporúčam.

Lekce neslušného chování (2008)

Úsmev na tvári bol, zopárkrát som sa zasmial a tá atmosféra bola tiež fajná.Myslím že ako divadelná hra by to mohlo byť naprosto úžasné, samozrejme z dobrými hereckými výkonmi.Kristínka ma potešila a škoda že Colin nedostal viac priestoru. Nakoniec len dodám že to bolo celkom fajn strávených neviem koľko minút :-)

Rychle a zběsile 5 (2011)

Len pre ten pocit z dvoch maníkov 5-ta hviezda. Sú super :-)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Na päťku sa to nechytá, ale je to super akčný filmík, kde ma ani blbosti typu: ty letíš ja letím :-), nerozhádzali a bral som to ok.Najviac ma potešila záverečná scéna.

Berlínská mise (2013)

Južná vs. severná Kórea do toho ešte iný špióni, a chaos na začiatku jak má byť. Som normálne premýšľal kto koho kedy a kam a s kým :-) ale keď som sa zorientoval PARÁDA. Akčné scény super a aj napínavé to bolo chvíľami. Takto nejak by mohli amíci natáčať akčné scény, ale myslím že oni to nevedia, takto fajne podať. Som bol naozaj milo prekvapený celým filmom, A naozaj je len plus že sa to odohrávalo v Európe a nie niekde v Kórei.

Sinsegye (2013)

Tak tomu môžem dať len plnú pálku a nič menej.Absolútna bomba a kukal som jak blázen :-) Napätie a atmosféra super a výborne natočené, o dialógoch ani nehovorím. Jednoducho my to sadlo ako nikdy. Vmenšej miere my to pripomenulo staršiu Volavku, ale len trocha. Herci sú výborný a presný a ani tá troška humoru tam nechýba. Užil som si to ako za poslednú dobu žiadny iný film. Fakt že áno. A sudy sa my viac páčili ako Viktor čistič z vaňou :-)

Xiao shi de zi dan (2012)

Po zhliadnutí musím povedať že celkom fajn kúsok z Hong Kongu. Vôbec nič my na tomto filme nevadilo. Super atmpsféra a skvelý herci. Možno trošku ubrať stopáže, ale nieje to podmienka. A je to stokrát lepší film ako niektoré kúsky z Ameriky. Po dlhej dobe dobrá detektívka z minulosti.

Luther (2010) (seriál)

Tak po zhliadnutí 3-tej série musím povedať že je to asi najlepší krimi seriál aký sa teraz točí. Dokonca je o trochen lepší ako skvelý Sherlock, ale to je zasa len môj osobný názor. Odporúčam každému a myslím si že nik nebude sklamaný. 4-tá séria poslabšia a dvoch dieloch, ale piata to vynahradila kompletne. Normálne som čakal a chcel aby to Luther dostal a zapichol ako veľký pán. Škoda toho, že ho nedostala, alebo chvalabohu? Dúfam, že 6-ta séria bude už len o nejakých prípadoch bo celý Luther už moc bolí a miestami nudí.

Would You Rather (2012)

Výborné a lepšie ako Saw jednotka, ktorý si už vlastne ani nepamätám. Toto malo viac atmosféry a gore efekty sa nejak tak skrývali. Ale aj bez nich to bolo super. Vedel som ako to dopadne a kto vyhrá a ten koniec tiež. Ja osobne som si film užil, a to som myslel že kuknem polovičku a pôjdem spať, ale nedalo my to a dopozeral som to.

Krvavá neděle (2002)

Nemôžem dať menej ako 6 hviezdičiek, pretože je to fakt silný film. Jednoducho bomba a Greengrass sa ukázal týmto filmom, čo len dopomohlo k jeho ďalším výborným filmom. Super film.