Apocalypto (2006)

Snímek rozhodně nenudí. Závěr je bombastický až na tu finální akci, kdy jsem téměř nedýchal. Mel Gibson to ale vyřešil velice jednoduše a to tomu uškodilo, což je škoda. Rudy Youngblood byl naprosto autentický a za to mu patří metál!

Ranař (2011)

Jakožto fanda hokeje jsem si snímek pustil rád. Způsob děje mě ovšem zachovával poněkud chladným a pointa také nebyla ve skupině grandiózních. Slušná podívaná, nic víc.

Stvořeni pro lásku (2000)

Film o dialozích, ke kterému nejspíš musím ještě dospět. Určitě to svůj potenciál má..

50x a stále poprvé (2004)

To je tak hrozný, tak naivní, tak trapný.. až je to "naprosto" úžasný! Jeden z mála filmů, co mě v průběhu naprosto udivoval svou nápaditostí, vtipností, romantičností, ale právě také onou trapností a naivitou. Výkony herců byly skvělé, Sandlera začínám mít čím dál tím více radši. Nejradši bych dal hvězdiček po třech a za devět sekund bych měnil na pět :)..

Goyovy přízraky (2006)

Naprosto geniální první dvě třetiny filmu kontrastující s poslední třetinou. I tak ale skvělý Formanovský zážitek!

Rivalové (1996)

Sandler nezklamal... :)

96 hodin (2008)

Předem jasná zápletka, konec také nemohl dopadnout jinak. Ovšem způsob akce v ději mě dostával, velmi dobře natočené. Naivita náctiletých dívek je občas nekonečná...

Na ostří nože (1997)

Absolutně nádherná příroda nedotčená civilizací, kterou bych ale nerad prožil "na krev". Skvělý Hopkins!

Prime (2005)

Jedna z těch nejlepších amerických romantik.