Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Ivana Chýlková opět exceluje, totˇovšem jediné, na co se dá koukat. Tak špatný, nemístný scénář má jen málo pohádek českých z 90. let..

Coach Carter (2005)

Líbí se mi poslání filmu, které skutečně může co dát stejně starým studentům ve Státech. Není to až tak o basketu jako o morálních hodnotách a to se mi líbí. Samuel L. Jackson předvedl mimořáný charismatický výkon. Jen ta "přeamerikovizna" mi jako vždy neseděla a nikdy sedět nebude. 75%

Sex Drive (2008)

Americký patvar s občasným vtipem. Nic víc.

Pařba na třetí (2013)

Paráda! Uplně jinak pojaté než předchozí dva kousky a já jsem nadšen. Začátek mi moc neseděl, ale pak se to rozjelo solidně. Chow je absolutně boží, Ken Jeong se opravdu vyřádil. Výborná kriminální komedie!

Pařba v Bangkoku (2011)

Jdu s hvězdou dolu kvůli téměř totožnému ději s porovnáním s jedničkou. Nicméně prostředí Thajska se mi zamlouvá víc než Las Vegas a já se bavil obdobně. Doufám, že třetí díl minisérie nepůjde zbytečně dopryč. 65%

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Měním a dávám o hvězdu hore! Kaňka na skvělé rodinné komedii je pouze poslední dvacetiminutovka, která je tak nereálná, a ač bych rád tento aspekt věci odpustil, nejde mi to. Ty rádoby moralistické americké fráze také dvakrát nemusím, ale budiž, tady je to ještě snesitelné. Na druhou stranu příběh se mi líbil snad ještě o něco víc než v jedničce...

Projekt X (2012)

Nečekal jsem nic a o to víc jsem překvapen. Žánrově to pro mě komedie skvělá není, leč to samozřejmě je postaveno na komediálních prvcích, které náctileté nadchnout musí. Délka filmu je akorát, filmu prospívá rychlý spád, a tak to má být u tohoto druhu filmu. Jo, beru to a čtyři tentokráte v klidu.

Nic nás nerozdělí (2012)

Drsný, reálný příběh z nedávno prožité události se mnou emocionálně zamával a dokázal mé oči udržet na obrazovce po celých 113 minut. To jsem od toho očekával. Vše podtrhnuto skvělými výkony speciálně malých představitelů. Bylo to hodně drsný. Doporučuju.