Klub sráčů (2000)

Do píči todle nemělo obdoby :) Kultovní film jak prase :D Pěknej párek čůráků atd atd :D Ti řikam best of hlášky a dabing na výbornou . :D

Con Air (1997)

Jo jo Con Air je klasika a Cagem povodí si letadlo plný vrahounů uplně na pohodičku, herecý obsazení se moc povedlo a líbí se mi že tam hrál i Marsellus z PF :D A nejvíc tam dává Steve Buscemi to je správně sympatickej magor :)

Striptýz (1996)

Demi je na tu dobu na ty poměry dobrá kunďička :) 3 Hvězdy za ní, jinak bych na to asi nekoukal :D

Megamysl (2010)

:D Tak todle fakt můžu ten modrej týpek je frajer každym coulem :) Takový plány jen všechno pozmrdit srát lidi a nechat se zavírat :) Fakt bomba, jadnou sem na to koukal každej den asi dva tejdny v kuse :) Skvěle zvolená muzika to Hans prostě umí na to je pán. A poskok nadupaná ryba :D Prostě krása cejtil sem se že mi je tak 10 let když sem na to koukal :)

Já, padouch (2010)

Miluj animáky a a Já padouch se je krásně vymyšlenej i graficky udělanej. Dát tam mimoně byl kurva dobrej tah, na těch stojí půlka filmu sou prostě boží :) A Gru nadabovanej Lábusem je bourák :D

Banán (2010)

Ty krávo takový srandy kuli banánu :D :D Výborný ty žlutý potvory sou dost jako :)

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

No tak po jedničce docela silnej spád dolu :( Takle to zamrnit, jako opět super bubáci ale jinak pěknej bordel :(

Silent Hill (2006)

Když sem to pařil tak jedině ve dvou páč sem měl bobky jak kráva, film podle herní předlohy je skvělej atmosféra a hnusáci hlavně Pyramid Head dobře vytuněný :) Když začínaj hučet sirény svírá se prdel :) Dobrá podívaná pane Gansy :)

Gran Torino (2008)

Paráda :) Clint tvrdej jak moje péro po ránu a jeho láska k větnamčíkom :D A zrovna se mu naserou vedle do baráku :) Ne fak dojemný příběh o tom jak dokáže i starej rasistickej morouz přehodnotit a začít žít s tím že už je to prostě tak ale i větnamci jsou docela fajn lidi. Eastwood si to napsal a zrežíroval opravdu luxusně, hudba tomu dává hodně do plusu a celkově příběh má smysl . 5 Hvězd povinně :)

Rallye smrti (2008)

Já tě nevim, asi mi to stačilo zkouknout jednou nějak mě to nebavilo. Takoví přeháňky já nemusím :) Někde tedy jo ale Rally smrti mě neoslovilo tak jak jsem čekal. 3 hvězdy za Frankensteina (Jason Stathan) ten si to pleská dobře v každym filmu s autama.