Vítejte v džungli (2003)

Ze smackdownu vlítnout do džungle nahánět stiflera :D Dobrý jako, nudu s tímhle filmem určitě nezažijete není tam snad jediná scéna u které by s divák nudil. The Rock je výbornej herec stejně jako v ringu i před kamerou mu to šlape parádně a se Scottem si to dali na výbornou :)

Requiem za sen (2000)

Kurevsky silnej a smutnej příběh který už začínal hodně špatně už od začátku a stupňuje se to nenávratnym tempem. Jak psal j*a*s*m* pustit všem co maj choutky si hrnout heroin do mozku ono je to možná přejde. A nebo dostanou o to večí chuť :) Chvilkama jsem vzpomínal na dokument Katka, ta tomu taky nadrbala prdel. Doporučuju zkouknout fakt pecka film. A pěkná hudba od Clinta Mansella.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Pruměrná komedie Jackie Chan a jeho klasika netradiční bitky šmrnclí jeho typickým humorem někdy trapný někdy povedený jednoznačně nejlepší scéna je ve vlaku jak se tam ten týpek roseká o všechno co de :D:D To sem si přetáčel asi milionkrát a totální záchvat (po trošce weed) :D

Demolition Man (1993)

Legendární film se skvělím Sylvestrem a Weslym snad v každý scéně nějaká perla, budoucnost uděláná hodně dobře na tu dobu celkem dobrá fantazie :) Duďte dobrý

Wasabi (2001)

Wasabi mě bavilo hlavně nejvíc ten magor Michel Muller mam rád když se ve filmu objevuje nějakej jouda kterýmu se tlemim jen když ho vidim , a vedle Renoa nejvěčího tvrďase je to fakt výborný :D

Thor (2011)

Thorovo kladivo, s tím jsem se setkal prvně u hry Tomb Rider 1 kdo pařil jistě vzpomene na i na Damoklův meč, nu nic to jen tak na okraj. V té době jsem ještě hlavně netušil že někdy pujde udělat takhle promáklej film:) Chris Hemsworth takovej Plájboj Eda si to dává dobře to jako jo, ale jeho vyzmrděnej brácha tomu dává prostě nejvíc :) Skvělý předvoj Avangers :)

Avengers (2012)

Marvel jede pecky Iron Man, Hulk, Thor, Captain America v jednom úžasném představení :) Vše zvláš se mi líbilo moc, je to sice pro malý děti, ale nářezově zpracovaný :) A hlavně Loki (Tom Hiddleston) to je dobrej zmrd :)

Kokosy na sněhu (1993)

Tak to byla ta správná jízda podle mého gusta , film se kterým jsem vyrůstal, naprosto nezapomenutelné hlášky, hodně povedenej dabing tomu dává hodně navíc a soundtrack Hanse Zimmera podkresluje skvělou atmosféru filmu který nemuže nikoho urazit. Sanka Coffie nejvěčí šampion :D

Paranormal Activity 4 (2012)

Jakožto příležitostný návštěvník jsem byl na tomhle kousku po dlouhé době v kině, dalo se to vosolit víc, ale líbil se mi moc, hlavně díky krásné herečce Kathrin Newton :) Ta je tam luxusní :) Člověk má při sledování pořád takovej blbej pocit že se stane něco nedobrýho a sem tam opravdu stane, jednička byla samo sebou top z celé serie. Sem zvědav jak naloží s pokračováním...