Poslední tanec (2006)

Vypravěčská a střihová epilepsie v praxi.

And I Hate You So (2000)

Za tu až melancholickou, nenásilně servírovanou story dám čtyři, ale jenom proto, že jsem pak dobře usnul.

Zvláštní zpravodajství (2004)

Řádně slabé a kravinoidní. Jenom uchyláčci s fetišem na Kellyšovou a její debilní úšklebek (umí ona udělat i jiný xicht?), spolu s obočím zralým na strunovou sekačku, si přijdou na své. Pokud by to byla parodie, což jsem si docela dlouho myslel, možná bych dal i tři.

Čtyřicítka na krku (2012)

Tak já se jako kurva mám smát a bavit, když tam nějaký americký piče žijou nad poměry, pak si hrajou na chudáčky a dělaj si děcka do osmdesáti?! Plus zasraní, neposlušní fakani s nějakejma iPičovinama, kterejm nedaj přes držku, když začnou drze rypákovat. Nasrat!

Airwolf (1984) (seriál)

Oproti ostatním 80's seriálům trochu slabota, ale přece nemůžu kopnout do prdele něco, co jsem měl kdysi rád. To se nedělá, takže za čtyři.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Americký filmový abort, aneb Majly Pičus v akci. Pěkné, moc pěkné. Do porna s tou fetkou!

Láska je láska (2012)

Product placement na Kofolu sponzorovaný EU a Džamilou.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Vojna byla na hovno, o tom žádná. Ale, kdyby polovina z těch mladejch sráčů, kteří dávají odpad, byla na vojně aspoň rok, tak by tahle republika možná nebyla v takovejch zkurvenejch sračkách. Proč?! Protože by tady místo mladejch, namistrovanejch čuráků, kteří si myslí, že před nima každej padne na prdel, byli pořádní chlapi. Chlapi, kteří dají slovo a taky ho splní, chlapi, co viděj v autobusu starou babku a hned se vytrčí a pustí ji sednout, chlapi respektující pravidla, chlapi neutíkající od práce, chlapi, kteří se zastanou slabšího. No, tohle stejně většina z vás nechápe, tak je to jedno. A že to byla propaganda, vy volové a co je 007?! Tomu taky dáváte odpad, jen na základě "propagandy"?! A ještě něco, co tahle odpovědnost k vlasti? Je vám to k smíchu?! Tak v tom případě jste megadebilové. Za tyhle věci naši pradědové umírali a bez nějakýho vlastenectví by jste tady ani nemohli blejt svoje rozumy.

Hra na svádění (2005) (TV film) odpad!

Tak Karmen byla děfka vždycky a kdyby konečně natočila nějakej pórek, tak ji dám plnej počet. Z filmu jsem však skoro nic neviděl, protože tam bylo moc černo. Negerské pohyby a kroucení rypákem, jak to dělaj lidoopi při vokalizaci, to fakt nejni nic zábavnýho.

Nevěrníci (2012) odpad!

To si kua děláte prdel! Ani za prasátko nedám byť jen jednu jedinou hvězdu!