Cigán (2011) odpad!

Už z principu odpad!!!!!!!

Tvrdé palice (2008)

Role ambiciózní, feministické a vydatně sex(i)stické pizdy by si Renča už mohla odpustit.

Lovec krokodýlů (1996) (seriál)

Jo, jo, škoda HO. Tak dlouho se dráždí krokodýl na kloace, až vás rejnok píchne.

Do útoku (1987)

Ale no tak, zas to nehodnoťte tak kriticky. Zvednite telefon, řeknite "Hele fotr, cosme si tosme si", pak zajděte do džymu, trochu zapumpujte a........ nakonec uvidíte, že váš patologický vztah s otcem se mění k lepšímu a pravidelnou docházkou do posilovny se vaše zpuchlá, tvarohová a zamindrákovaná těla konečně začínají podobat obrázkům z atlasu anatomie pro výtvarníky. No a po tom všem se vraťte a dejte aspoň tři hvězdy. (seru na vás, zvyšuju ze 4 na pět)

Slídilové (1992)

V "porevolučním" období se netočily průjmy jen u nás.

Klub sráčů (2000)

Diverzita musí bejt, už jenom s ohledem na crossing-over (ne, to fakt není ten film s Harrisonem Fordem). Kdo jak hodnototí je zcela jeho věc, ale co mě sere, je banda čuráků, co musejí za každou cenu sdělovat svoje průjmový rozumy, aniž by o tom něco věděli. Ne, vy debilové, toto fakt není techno. Takže hodnoťte si jak chcete, ale když něčemu nerozumíte, tak raději držte rypáky. Pěkný den, vy přechytralá vemínka.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Veskrze trapárna a prasárna, fekál za každou cenu.... no myslím, že za netopýří křídlo si to aspoň ty tři zaslouží.

Útok na Bílý dům (2013)

Rozhodně to není kdoví co, ale celkově je to určitě lepší než Olympus. Není moc režisérů, kteří dokáží z hovna uplést bič. Emmerich to umí a navíc s tím bičem i zapráská. Zamrzí však zepár digi triků, které vypadají dost uměle a levně. A hlavně se tu nesmějte scéně s běžícím fakanem a vlajkou! Mám silné podezření, že si tady Emmerich dělal prdel :) Lemure vstááávej!

Rychle a zběsile 6 (2013)

Mám rád auta, mám rád pohádky, ale nemám rád fantasmagorii. Pouze Walker v Psí kosti mě nutí zamhouřit oko.