Skyfall (2012)

Polsko-ukrajinská ošklivá bukvice v akci. Skvělá pokoukaná. Bondovky jsou už prostě v hajzlu, i když tahle je s tím ksichtem asi nejlepší z těch nedávných.

Smallville (2001) (seriál) odpad!

Bacha, letí sem Superbuzna!

Figurína (1987)

Jedna z těch osmdesátkovejch, celkem průměrnejch kravin, která se vam dostane pod kůži a už se ji nezbavíte. A ty vole, dobrej soundtrack.

Čarodějův učeň (1977)

Famózní a zaroveň hnusný. Jako dítě jsem to nenáviděl, prostě animovaný pohádkový horor jak má být. Možná bych se ze spaní strachem pochcal i teď.

Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Edice VIP naprostá paráda. Dva totální buzeranti hodnotí a do toho tupá, nafrněná, stará, ošklivá bílá cigora Norka Mojsocosi. Pořad skvěle zastoupí jakékoliv laxativum.

Pařba na třetí (2013)

Nejde mi do palice, proč tahle nevtipná a nudná zbytečnost o ničem má lepší hodnocení než dvojka. Aha, to bude asi tím, že nějací mentálové tomu dávaj lepší hodnocení, protože: gůdmen byl dobrej, bylo to o něčem jiným, je to důstojné zakončení. A já se ptám: koule vám ufikli kdy? No, asi jinej gang. A kozy na konci to fakt nezachrání.

Medailon (2003)

Ach jo, té fujtajbl, ale za Forlani aspoň jedna hvězda.

Plán hry (2007)

Hodně milá srágora. (ale stejně je to prasárna)

Nejhorší máma na světě (2012) (seriál) odpad!

Je opravdu nutné v našich končinách sledovat takové dementy? Ach tak, vlastně jako výukový materiál v Chocholouškově ústavu, tak to jo.