Amerika má talent (2006) (pořad)

Někdy se nestačíte divit a říkáte si: ty vole, tohle je fakt dobrý, no a tuhle tam máte "talenty" z TyTrubky a najednou chápete, proč jim tam letadla trefujou baráky. Prostě tupá a nadutá hovada. Vedle toho naši kreténi z Hvězdné pěchoty vypadají jako velcí umělci.

Návrat domů (1948)

Doprdele zasrané, dneska (respektive zítra, tedy 9. května, že vy chásko wannabe pravicová) má jakákoliv česká televizní stanice vysílat jenom takový filmy od rána do večera. Jak vy hovada dojebané tam můžete dávat nějaký hajzlovský americký šajze nebo nějaký pohádky (seru na to, že i dobrý). Kurva, naši lidi chcípali a dneska je to každýmu u prdele. Je mi z toho na blití.

Nádherné bytosti (2013) odpad!

Já děkuji za další totální čurákovinu, kterou si s láskou zařadím hned vedle těch bukurešťskejch upírů. Nejlepší herecký výkon zde podal fotr toho nehezkého retarda Ýtna. Tak to vy idioti pojďme volajkovat, nebo jak to dneska ta pakáž říká.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Suchaři, pseudointelektuálové, smažky a kastráti můžou klidně dávat nízké hodnocení. Štěstí, že nejsem dnes tak nadrženej, jinak bych za Fran dal i pět.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Pokud jste normální člověk, tak dejte z fleku odpad. V případě, že máte blízko k antropologii, psychologii, etologii etc., tak dejte aspoň tři hvězdy, protože takovej studijní matroš hned tak nenajdete.

Salvador (1986)

Bohužel příliš slabý odvar skutečných událostí a samotný film... no dobrý, ale nijak extra výjimečný.

Profesionálové (1977) (seriál)

V celým vesmíru neexistuje lepší seriál (kecám, to je MASH).

Pod jednou střechou (2010)

Jéé natočíme nějakou romantiku. A jak to uděláme? No, vezmeme nějakou šťastnou rodinku a......a..........a tomu malýmu děcku zabijeme rodiče. Tak to bude paráda, s tím se dá pracovat! A aby to byla ještě větší čurákovina, tak tam dáme zepár humorných scének s hovnama, dál vypatlanou Hajglovku, nějaký americký vyžrance a párek hnusnejch buzerantů. (A kurva ano, jsem proti možnosti uzavírat "manželství" u homoklád. Ať si maj tu svou registraci.)