Ponorka (1981)

Asi nejlepší ú-bóťáckej film.

Děsnej dupák (2009) odpad!

Tuhle jsem byl na retichu a udělal jsem tam něco stějně barevnýho a stejně vtipnýho jako je tento film.

Mocný vládce Oz (2013)

Nízké hodnocení tomu dá jen někdo, koho rodiče neměli rádi a kopali do prdele, nebo někdo s nefunkčními gonádami. nazdar

Loudilové (2009)

Glgačka, buchty, kozy, prcačka (skoro), fuj trocha té lásky, zepár bukvic, roztáhlý nohy a šukézní Molly. Nenáročnej, zábavnej film, ale přesto ne debilní sračka z 50 % recyklovaná jako hajzlpapír (u nás asi 100 %, plus třísky). ...a poďme, hop...

Válečná planeta (2008)

Odpad nedám jenom proto, že ten "film" beru jako taškařici (a kvůli zelenýmu prsíčku emzačky).

Čínský zvěrokruh (2012)

Film je brutální sračka, jakou jsem v podání Chana ještě neviděl. Čínské dozorčí orgány se asi pěkně vyřádily. Žluťáčci, čínští chudáčci tam skoro vypadaj, že v životě nic neukradli a nikomu neublížili. Kdo bez viny jsi, první hoď kamenem. Sračkové poselství, že všechno čornutý se má vrátit, je pochopitelně další kokotovina. Nebýt toho, že Evropa spoustu věcí nakradla, tak dneska je všechno těma domorodejma sráčama, co si dělaj nároky, zničený, roztavený nebo dávno v prdeli. Kolikrát ta nárokující svoloč nemá s původním obyvatelstvem, které nějaký ten artefakt vytvořilo, skoro nic společnýho. Film místy, ale opravdu jen málo místy, připomíná docela dobrou čanovku, avšak většinou je tam ochotničení šajze herců a šajze hereček a triky jsou tak odporně levné a hnusné, že to člověk ani nechce dodívat do konce. Celý film je jedna velká, dlouhá a debilní koláž kdysi dobrých, byť dokola recyklovaných gagů, ale nově taky, pro mě nepochopitelných, neskutečně idiotských frků, za které by se styděl i klaun vystupující na pouti v Horní Dolní. Pochopitelně pomíjím přežití pádu na sopku, muší váhu bronzových hlav atd. Hnus.

Argo (2012)

No pěkně Cucflek, radši přestaň hrát, stejně je to děs, a začni točit. Dobová atmo docela dobrý, sem tam i napětí, byť trochu umělé a člověk přeci jen ví, jak to dopadne, ale: utíkálci mi byli úplně u zadku, žádné sympatie, spíš naopak. Propagace fašounských, do všeho rypák strkajících a vychcaných USA je zde příliš veliká. Trapácké potlesky a radostné výkřiky jak v Hjustnu. Kdyby přihodili trochu syrovýho, tak to mohlo bejt zajímavější. Takhle to vypadá, že to tam bylo jen trochu o hubu. Na druhou stranu pěkné připomenutí, jací ti pánové, mající za manželky včelaře, opravdu jsou. Pozor na ně, už jsou i u nás.

Metropolis (1927)

Prosím vás, jak sem můžu dát šest hvězdiček?