Jack staví dům (2018)

Bylo to velmi velmi podivné. Chvílemi komické, chvílemi mrazivě děsivé a občas smutné, v závěru psychodelické. Pocity byly smíšené už během filmu, pár lidí odešlo v průběhu, závěr mě absolutně neoslovil, nebo mol být přinejmenším o půl hodiny kratší.

Zmenšování (2017)

Nenadchlo, neurazilo. Myslím si, že z toho námětu se dalo vytěžit daaaleko víc. A taky si myslím, že Matt Damon by si zasloužil trochu hezčí kočku na romantické vzplanutí. Jinak zajímavý film, třeba takhle ta naše civilizace jednou skončí a tak už alespoň víme, že důvěřovat se nedá nikomu a člověk může spoléhat maximálně sám na sebe...nejvíc se mi líbila scéna, jak přišel na mejdlo k Dušanovi s růží :)

Pobřežní hlídka (2017)

No...takže k tomuhle filmu je třeba láhev tvrdého alkoholu... Já měla bohužel jen víno. Zasmála jsem se u scény v márnici a pak když na konci litaly ruce...nic horšího jsem dlooouho neviděla 😂

The Rezort (2015)

Zajímavý námět, docela slušný zpracování a pěkný zombici. Mrzí mě někdy až legrační předvídatelnost děje a málo děsu 😀😀😀spoiler ****** konec je divnej, jak lezou z ty vody, nějak jsem to nepobrala

Proč právě on? (2016)

Mě to strašně bavilo, rechtala jsem se snad celou dobu! Franco je boží typek a většinou mě nezklame v jakémkoliv žánru. Jako zetak na zabití je přímo geniální a ty scénky jsou přímo k popukani. Boží ztrestena komedie!

Ptačí teror (2016)

Myslím, že ve výčtu žánrů chybí prave ten, který zde převažuje, a to komedie... Člověk se pobaví, to se musí nechat! Za geniálně zahranou tupou blondýnu 2* amen

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

Příjemná úsměvná pohodovka...dokonce i dojemné scény se najdou...každopádně je to netuctova komedie plná legrace, absurdních příhod a zajímavých figurek. Dohromady to skvěle funguje a diváka to baví. O to víc, kdyz máte před svatbou 😃

Psí poslání (2017)

Nejsem žádnej ujetej psomil, ale tenhle film se mi líbil a chílemi jsem se přistila i vcelku dojatá. Je to hezký, milý a bude se líbit celé rodině. Mně se to moc líbilo :)

Já, Olga Hepnarová (2016)

Celý film stojí na dokonalém hereckém výkonu predstavitelky Olgy. Michalina Olszanska dokázala být místy půvabná, chvílemi odporná až děsivá, tak nějak si představuju i Olgu Hepnerovou...na můj vkus zůstalo po shlédnutí filmu příliš mnoho nezodpovězených otázek a u erotických scén jsem se chvílemi až červenala :-) mohlo jich být skoro méně. Film bych hodnotila jako lehce nadprůměrný, především díky hereckým výkonům. Příběh jako takový mě lehce zklamal.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Naprosto dokonalý!! Za mě TOP 5 hvězd a 100 %. DLouho mě nic takhle nenadchlo a jsem toho úplně plná. WOW