Chata v horách (2012)

Tenhle film je prostě úlet! Jestli si chcete pustit horor, po kterém se nebudete bát sami usnout, ale zaroveň se chcete dobře pobavit a na komedii nemáte náladu, je tohle to pravý jahodový :D Zombie ruka TOP :D :D :D

Rivalové (2013)

Tak tenhle film mě velice překvapil. Bavil mě od začátku až do konce, moje srdce si získali oba hlavní hrdinové a svým způsobem jsem držela palce oběma. Škoda, že se tenkrát nestali mistry oba :D moc dobře natočenej kousek, úžasný výběr obsazení hlavních postav! 96 % :)

Wanted (2008)

U některých scén jsem mlčky zírala s otevřenou pusou, u jiných s úsměvem kroutila hlavou...zajímavej snímek...takových 75 % za neotřelost a dobré herecké výkony!

Nedotknutelní (2011)

Dojemné i úsměvné, tenhle za srdceberoucí příběh mě vážně dostal a moooc se mi líbil. Chvílema jsem vybuchovala smíchy a občas musela zatlačit slzu v oku. Tohle je jeden z nejlepších filmů, které jsem viděla! 95%

Pod zemí (2014)

Ještě, že je to podzemí tak hnusný a strašidelný samo o sobě...nápad na příběh celkem slušnej, ale provedení, návaznost, logika...nic moc...lehounce lepší průměr...tak 60%

Mrtví a neklidní (2013)

Yes! Po přečtení knihy jsem se klepala na film...a můžu říct, že mě vůbec nezklamal...je to prostě geniální, vtipný, dojemný, maličko strašidelný a fakt dobře udělaný....Oba hlavní hrdinové předvedli obstojné herecké výkony, hlavně Mr. Hoult se v roli zombieka patřičně vyřádil...tleskám a nemohu jinak než 100 % a 5*

Mrňousci (2006) (seriál)

Je to rychlé, úžasně vypointované, vychytané, vtipné...navíc suprově udělané a baví to celou rodinu....všichni na to čučí a čekají co troubící beruška zase vyvede vose nebo mouše....je to prostě peckovní :) 100 %

Království potoků (2005) (TV film)

Líbily se mi kostými....a třeba i ten prvopočáteční nápad nemusel bejt špatnej...ale asi to nějak celkově neladilo...protože jsem dost nestíhala o co go...a to jsem celkem bystrý a chápavý divák :D

Eurotrip (2004)

Jako když člověk pomine, že Evropa = ČR a Německo (pro amíky) a že to bylo občas lehce trapný...není to úplně nejhorší :D občas jsem se upřímně zasmála a od toho tu takové komedie přece jsou..takže účel to splnilo a hodnotím jako lepší průměr...ten úchyl v tom vlaku byl fakt vostrej :D