The Veteran (2011)

Pro mě ne špatný film, pravda, příběh je docela průhledný, ale akce jsou natočeny a sehrány bravurně. Proto lepší 3 hvězdy. 65%

Zdrojový kód (2011)

Konečně po dlouhé době jsem se dočkal skvělého "sci-fi" thrilleru, který není stavěn na tricích, ale na napětí. Pravda, je mírně předvídatelný a je tam cítit patriotismus, ale rozhodně jeden z nejlepších filmů tohoto roku. Kam se hrabou Transformeři!!! - 90%!

Falling Skies (2011) (seriál)

Viděl jsem první dvojdíl a dál již nesleduji. Obrovské zklamání.... :(. Já chci zpět V.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Pohodová oddychovka, kde si Angličani dělají srandu z Ameriky (zbraně, republikáni, tráva a pod) a především pohodový alien Paul, který nikdy nezklame u žádné hlášky. A jako bonus krásně zlá Mr. Boss :D. 75%.

Sucker Punch (2011)

Souboje a triky na jedničku. Snyder v tomhle snad ani nemůže zklamat. Horší je to s příběhem jako takovým a především logikou. Těžko říct, každopádně jsem asi ne vše pochopil, jak jsem měl. Silné 3 hvězdy, které zachraňuje jak již zmíněná akce a triky, tak docela povedený soundtrack. Bohužel ostatní okolo sem holkám tak nějak nevěřil. 65%.

Luther (2010) (seriál)

Moc často se mi nestává, když se mi srdce zastaví a čekám co bude dál. Opravdu velmi kvalitní seriál. Šup sem s druhou sezónou....do té doby nezbývá, než myslet na větu "A co teď?" 90% .

Světová invaze (2011)

Slabé 2 hvězdy. Film plný amerického patosu a "hrdinství", který nezachrání ano občasné dobré akční scény. Ale opravdu jen občasné. Bohužel, mělo to na víc 50%.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Sice jsem to ještě neviděl, ale hodnocení asi měnit nebudu. A NOVA si tím totálně podkopává nohy, díky primo za Cool. PS: Pak se nesmíme divit, že televize krachují :D. - 100% = Total odpad!

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Prostě bomba. Obě série! "I fu*king lov ya"

Panna nebo orel (2010)

Slušná jiná "teen" komedie, která sice skončí, jak tušíte, ale příběh je určitě zábavnější, než podobné sra*ky :)