V Číně jedí psy (1999)

Výborná černá komedie, co chcete vědět víc? Ti co mají slabší žaludek, nechť si odečtou dvě hvězdy

Proroctví (2009)

Cage po dlouhé době v relativně dobrém filmu. Začátek a střed filmu je výborný a člověka udržuje v napětí. Dokonce ty dvě nehody jsou výborně natočené, tolik surovosti a realičnosti se jen tak nevidí. Nicméně konec filmu už je docela, dle mého názoru trošku patos. Průhlednější scénář na konci sráží celý film, ovšem není to zas tak úplně špatná myšlenka. Proto stačí vidět jen jednou, víckrát ne. 60%.

Přátelé (1994) (seriál)

Pro mě průmerný seriál, který zase tak úplně nemusím. Sorry - 60%

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Viděno v HD - Naprosto nejlepší dokument, skvělá kamera, výborný komentář a ten obraz, hmmm...! Attenborough a dalších X lidí, kteří tvořili tento seriál by si zasloužili metál. Opravdu nádhera.

Dvanáct (2007)

Výborná a až skoro umělecká adaptace 12 rozhněvaných mužů, zasazené do Ruského prostředí a jejich problémů. Michalkov nám předvádí režisérský um a výborné herce, kde každý něco skrývá a postupem času a s emocemi nám každý odvýpráví ten svůj "neuvěřitelný" příběh, který vyplývá z debaty porodců, zda odsoudit čečenského mladíka či nikoliv. Michalkov nám tu předvádí komorní show (prostříhaná s chlapeckými vzpomínkami), která se skoro neliší od originálu a ač příběh známe, stále nás neustále překvapuje a čekáme, co se stane. Když k tomu započítáme skvělou kameru, zvuk, střih a výbrné herecké obsazení se skoro bezchybným scénářem, nemůžu jinak než 90%.

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Výborný obraz, výborný střih, výborný zvuk, výborná muzika a výborný dokument, víc jakožto rockový fanoušek nepotřebuji.

Star Trek (2009)

Live long and prosper - // - 100%

Mamma Mia! (2008)

Mám rád Abbu, také jsem na ní vyrůstal jako většina z nás. Nicméně ať se na mě nikdo nezlobí, kromě Streepové tam neuměl snad nikdo zpívat. Destinace byla rovněž vybrána dobře, ale taky kde jinde, než na slunném ostrově by se měla odehrávat romance, že? Na antarktidě by se to hrálo špatně. Neberu paničkám a milencům jejich nadšení z této umělotiny, každý máme své mínění. Nicméně já jsem po 10 minutách tento film musel vypnout, dělalo se mi zle. Sorry, ale nemohu jinak, je to lacinej brak. 10%.