Madagaskar 3 (2012)

No já nevím, mě to přišlo docela nudné... Ano, bylo tam pár hezkých momentů a koukat se na to šlo, takže bych tomu ty dvě hvězdy teda dal... Ale celkově vzato podle mě docela slabota.

Probudím se včera (2012)

Já nevím, ty scény, které se odehrávali v přítomnosti byly neuvěřitelně stupidní. Na druhou stranu, ty s Jiřím Mádlem vsazené do roku 1989 byli docela pěkné. A pointa filmu? Hlavní hrdina si zajistil novou rodinu, kterou ale vůbec nezná. Ve výsledku nic extra.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Issová je kráva, to víme všichni, ale že i Mádl...A o panu režisérovi - o tom bych radši ani nezačínal... Člověk by měl volit podle toho, co která strana nabízí/dokáže a ne jestli je levá, nebo pravá... Teda, jako komouše bych nevolil tak jako tak ale... Chápete mě, ne?

Babovřesky (2013)

Oproti mému očekávání... Film se přežít dal, ale... No... Ty skoro dvě hodiny co jsem nad tím strávil - těch byla škoda.

S čerty nejsou žerty (1984)

Tohle se nedá komentovat, to se musí vidět. Jedna z nejlepších pohádek naší kinematografie. :)

Láska rohatá (2009) (TV film)

A víte co? Mě se to líbilo. Byla to docela hezká pohádka, nějak zvlášť geniální ale hezká. A hlavně od nich bylo milé, že znovu vrátili motiv čertovské babičky - na to se už v moderních pohádkách docela zapomíná.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Opravdu velmi smutné...